ŞAHİNLER’İN İSTANBUL ZAFERİ

by Gökhan Telatar
149 okuma

Kaçkar’ın şahinleri İstanbul deplasmanından Üç puan alarak yenilmezliğine devam etti. Maça etkili ve arzulu başlayan Pazarsporumuz kontrollü oyunu ile ilk yarıyı 0-0 eşitlik ile tamamladı. İkinci yarıda oyunu rakip sahaya yıkan Şahinlerimiz 53. dakikada Egemenîn pasında Turgay’ın sağ çarazın şutundan gelen gol ile 1-0 öne geçti. 61. dakikada yine sağ kanatdan gelen atağımızda Mahmutun altı pasa ortasına Sinanın plasesi ile fark ikiye çıktı. 87. dakikada Erokspor penaltı golü ile farkı bire indirsede takımımız 3. haftada iki deplasman birde iç saha beraberliği ile 3. haftada yedi puan ile 3. sırada yer aldı.

STAT: Esenler Stadı – İstanbul

HAKEMLER: Sefa Duran, Bekir Özçelik, Ömer Yüzer

EROKSPOR: Murat, Alişan, Gökalp, Adem (dk.75 Safa), Mert, Uğur (dk.29 Cerem Talha), Alper, Safa, Savaş, Rızvan (dk.63 Alişan), Serkan

PAZARSPOR: Salih, Egemen, Ufuk, Emrecan, Taha Batuhan, Maksut, Fatih, Mahmut Caner (dk.63 Mehmet), Önder, Turgay (dk.71 Altan), Sinan (dk.77 Cihad)

GOLLER: dk.53 Turgay, dk.61 Sinan (Pazarspor), dk.87 Mert 87 (pen) (Erokspor)

KIRMIZI KART: Dk. 38 Savaş (Erokspor)

SARI KARTLAR: Dk.14 Savaş, dk.22 Gökalp, dk.89 Adem (Erokspor), dk.40 Taha Batuhan, dk.57 Emrecan, dk.82 Maksut (Pazarspor)

GALİBİYETİN AYRINTILARI RESİMLER VE AÇIKLAMALAR EKLENECEKTİR.

 

You may also like

Leave a Comment