ŞAHİNLER İSTANBUL’DA ÜÇ PUANI KAPTI 0-1

by Gökhan Telatar
133 okuma

Deplasman’da Halide Edip Adıvar Spor Kulübü ile karşılaşan Şahinler son saniye golü ile üç puanı aldı.

İstanbul daki hemşerilerimizin de yoğun ilgi ve destek verdiği karşılaşmanın ilk yarısı her iki takımın orta saha mücadelesi ile geçerken ekibimiz beklediğimi,z oyunu sahaya yansıtamadı ve devreye 0-0 eşitlik ile girildi. İkinci yarıda yapılan değişlikler ile daha etkili olan ekibimiz oyunu da rakip sahaya yıkmaya başladı. Üst üste gelen pozisyonların ardından 90. Dakikada Eray’ın ceza alanı içerisinde düşürülmesine hakem penaltı noktasını gösterdi. Topun başına geçen Can, topu ayrı kaleciyi ayrı köşelere göndererek galibiyeti getiren golü attı. Uzatma dakikalarının da bitimi ile beraber İstanbullu hemşerilerimizle galibiyet sevinci coşku  içinde  kutlandı.

STAT: Maltepe Hasan Polat – İstanbul

HAKEMLER: Ali Yılmaz, Hakan Akkaynak, Selçuk Kaplan

HALİDE EDİP ADIVARSPOR: İhsan Turgut Kırveli, Fatih Cin, Hakan Akbaş, Muhammed Raşit Şahingöz, Hüseyin Afkan, Dursun Türk, Gökhan Berkay Yıldız (dk.64 Erman Taşkın), Furkan Akbulut, Fevzi Can Bozkuş, Uğur Erk (dk.72 Alihan Bel), Volkan Yılmaz (dk.46 Civar Çetin)

TEKNİK SORUMLU: Erman Güraçar

PAZARSPOR: Duhan Çağlar Akdağ, Oğuzhan Demir (dk.64 Şahinali Terzi), Şeyhmus Abdulkadir Aksu, Hüseyin Eray Karataş (dk.90 Mücahit Çakır), Fatih Ergen, Muhammet Ali Aydın (dk.75 Can Vural), Mehmet Eksik, Volkan Can, Mithat Pala, Sergen Ekinci, Cevat Kuy

TEKNİK SORUMLU: Kadir Kar

GOL: Dk.90+2 Can Vural (pen.) (Pazarspor)

 

You may also like

Leave a Comment