ŞAHİNLER İÇERDE GALİP

by Gökhan Telatar
200 okuma

Bu gün sahasında Altındağ Belediyespor ile karşılaşan Kaçkar’ın Mavi Şahinleri Ankara Ekiplerinden Altındağ BLD spor’u farklı geçti 4-1
Maça ilk dakikalardan itibaren etkili başlayan Şahinler 15. dakikada Mehmet Aytemiz’in ortasında Muhammet Alinin golü ile 1.0 sona öne geçti. İlk yarıda Mehmet, Muhammet, Fatih, Eray ve Mithat ile pozisyonlar bulsak da devreye 1-0 önde girdik. İkinci yarıya da önde baskılı ve istekli başlayan Şahinler 58. dakikada Muhammet Alinin 2. golü ile farkı ikiye çıkardı. İki gole rağmen geri vides atmayan Şahinler. 76. ve 82. dakikada Mehmet Aytemiz’in golleri ile farkı dörde çıkardı. 90. dakika’da Emre Altındağ’ın tek golü nü atsa da uzun süredir içer de kazanamayan ekibimiz farklı galibiyet ile Play_OFF yarışında önemli bir üç puan kazandı. Şahinler Çarşamba günü kar nedeni ile ertelenen maçta sahamız da Yeşilyurt BLD spor ile karşılaşacak.

HAKEMLER: Taner Tuncer, Hüseyin Otyakmaz, Abdurrahman Atabay

PAZARSPOR: Duhan Çağlar Akdağ, Şeyhmus Abdulkadir Aksu, Mehmet Aytemiz (dk.83 Can Vural), Fatih Ergen, Muhammet Ali Aydın, Mehmet Eksik (dk.77 Mücahit Çakır), Mete Karahan, Hüseyin Eray Karataş (dk.55 Kadir Kaan Yurdakul), Mithat Pala, Cevat Kuy, Aykut Civelek

TEKNİK SORUMLU: Şevki Tonyalı

ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR: Furkan Taş, Gürkan Alver, Emre Toptan, Muzaffer Doğan, Ali Han Aydın (dk.46 Batuhan Aslan), Murat Torun, Furkan Güneş (dk.80 Selçuk Baştürk), Gökhan Şahin, Serkan Şirin, Mücahit Haktan Karabulut, Muhammed Furkan Özhan (dk.46 Fatih Karslı)

TEKNİK SORUMLU: Zafer Şahin

GOLLER: Dk.14 ve 57 Muhammet Ali Aydın, dk.57 ve 82 Mehmet Aytemiz(Pazarspor), dk.90+1 Emre Toptan (Altındağ Belediye Spor)

You may also like

Leave a Comment