ŞAHİNLER İÇERDE, DIŞARDA KAZANIYOR 1-0

by Gökhan Telatar
172 okuma

Haftanın zorlu müsabakasında sahasında Darıca GB A.Ş ile karşılaşan Şahinler 86. dakikada gelen gol ile haftayı üç puanla kapattı.

Geçen hafta Play_Off hattına giren ekibimiz sahasında aldığı galibiyet ile yerini korumuş oldu. Karşılaşmanın ilk yarısı her iki takımın kontrolü oyunu ile kısır geçerken, iki ekip de etkili sayılacak pozisyon üretemedi. 41. dakikada çoktan atılması gereken Nabi ikinci sarı kart ile oyun dışında gönderilirken rakip 10 kişi kaldı. İlk yarısı 0-0 biten karşılaşmada Şahinler ikinci yarıda gol bulmak için oyunu rakip sahaya yıkmak adına tüm kozlarını oynarken 56. dakikada gelindiğin de üç oyuncu değişikliği hakkını kullandı. Yapılan değişiklikler ile etkili olmaya başlanırken Can ve Mehmet Ali ile bulduğumuz pozisyonları değerlendiremedik. 75. dakikadan sonra iyi kapanan rakip hattını pas ve yerden oyunlarla geçemeyince yüksek toplardan pozisyon üretme çalışmaları başladı. Can ve Mehmet Ali’nin indirdiği toplarla rakip kalede pozisyon üretmeye başladık. 85. Dakikada Mehmet Alinin indirdiği topla kat edip ceza alanına giren Oğuzhan Demir rakibin müdahalesi ile yerde kalınca hakem penaltı noktasını gösterdi. 86. dakikada topun başına geçen Can Vural; ters köşeye gönderdiği vuruşu ile Şahinlere galibiyeti getiren golü ağlara yolladı. Kalan dakikalar da her iki takımın bulduğu pozisyonlar skor üretmeyince haftayı üç puan ve beşinci sırada kapattık.

 

Hakemler: Yiğit Pekşin, Mikail Can, Mehmet Dura

Pazarspor: Ebubekir, Şeyhmus, Mücahit, Onur(dk 56 Can), Aykut, Oğuzhan, Fahri, Fatih, Volkan(dk 46 Cevat), Eray(dk 56 Mehmet), Muhammet

Darıca GB: Alper, Samet, Çağrı, Ferhat, Fahrettin Berat, Ahmet Özer(dk 88Ahmet Kutluer), Selman(dk 86Emre)Metin, Emre(dk 62 Ömer)

Kırmızı Kart: dk 41 Nebi Darıca GB

Gol: Dk 86 Can Vural(P) Pazarspor.

You may also like

Leave a Comment