ŞAHİNLER DESTAN YAZDI. 2. LİGDEYİZZZZ…

by Gökhan Telatar
207 okuma

Play_Off finalinde Somaspor ile karşılaşan Şahinler 2-3’lük galibiyet ile yenide ikinci lige döndü. Finallerin takımı Pazarspor’umuz Antalyada hem maddi olarak, hemde nufus olarak kendinden kat, kat büyük illeri ilçeleri geride bırakarak, eleyerek şampiyonluk kupasını kaldırdı. Mütevazi kadrosu ile yine tarik yazan Şahinleri, emeği geçen herkesi canı gönülden kutluyoruz.

Play-off finalinde Antalya’nın Serik ilçesindeki Calista Sports Center’de Pazarsporumuz ile Somaspor şampiyonluk için karşılaştı. Başkanımız’dan yönetim kurulumuza teknik ekibimizi den, karakter abidesi sporcularımıza, tüm çalışanlarımıza, dünyanın dört bir tarafındaki o büyük taraftarımıza eski yeni yönetimlerimize tüm camiamıza en ufak bir katkısı olan herkese teşekkür ederiz. Uzun, uzun anlatıp yaşayacağımız, yaşatacağımız bu şampiyonluk hikayesin de şimdilik sizleri görsellerle baş başa bırakıyoruz. Pazarsporumuz, 19. dakikada Mehmet Aytemiz’in attığı golle Somaspor karşısında 1-0 öne geçti. 43. dakikada Mithat Pala’nın düşürülmesiyle kazanılan penaltıyı Can Muhammet Vural gole çevirdi ve Pazarsporumuz skoru 2-0 yaptı. 45. dakikada Mehmet Aytemiz kendisinin ikinci, takımının 3’üncü golünü attı. İlk yarı Pazarspor’umuzun 3-0 üstünlüğüyle kapandı. Pazarsporumuz 2. yarıda da yakaladığı net gol pozisyonlarından faydalanamazken oyunu bırakmayan Somaspor 73. dakikada Nurettin Çağlar’ın golüyle farkı 2’ye indirdi. 90+2’inci dakikada Somaspor kazandığı penaltıyı Mehmet Uysal ile gole çevirince skor 3-2 oldu.

STAT: Calista Sports Center

HAKEMLER: Erkan Özdamar, Mehmet Şahan Yılmaz, Mehmet Yıldırım

SOMASPOR: Muharrem Tunay Meral, Melih Şencan, Muhsin Polat (Dk. 86 Kadir Karış), Muammer Atalay (Dk. 45 Melih Vardar), Onur Ulaş, Ali Akkuş (Dk. 86 Mustafa Şengül), Yusuf Can Abay (Dk. 46 Mustafa Aydoğdu), Mehmet Bağlı, Taner Yıldız (Dk. 69 Beytullah Özer), Nurettin Çağlar, Mehmet Uysal

PAZARSPOR: Ebubekir Elihoş, Şeyhmus Abdulkadir Aksu, Mehmet Aytemiz (Dk. 66 Oğuzhan Demir), Fatih Ergen, Can Muhammet Vural (Dk. 67 Muhammet Ali Aydın), Mehmet Eksik, Mete Karahan (Dk. 89 Sergen Ekinci), Kadir Kaan Yurdakul (Dk. 62 Eray Karataş), Mithat Pala (Dk. 88 Onur Civelek), Cevat Kuy, Aykut Civelek

GOLLER: Dk. 19 ve 45 Mehmet Aytemiz, Dk. 43 Can Muhammet Vural (Pazarspor), Dk. 73 Nurettin Çağlar, Dk. 90+3 Mehmet Uysal (Somaspor)

SARI KARTLAR: Dk. 89 Mustafa Aydoğdu (Somaspor), Dk. 85 Mithat Pala, Dk. 90+5 Eray Karataş (Pazarspor)

You may also like

Leave a Comment