ŞAHİNLER 1-1 BERGAMA

by Gökhan Telatar
138 okuma

Kaçkar’ın Şahinleri Hopa da oynanan maçta Bergama BLD ile 1-1 berabere kaldı.

İlk yarısı 0-0 eşitlik ile biten maçta golümüz 62. Dakikada Oğuzhan dan geldi. Bergama 90+2 de Furkan ile beraberliği sağladı ve maç 1-1 eşitlik ile sona erdi.

Maçın tamamına yakın bölümünde rakibine etkili bir pozisyon vermeyen Şahinlerimiz yine basit bir hata ile son dakika kalesinde gördüğü gole engel olamayınca iki puan daha bıraktık.

Maçın ilk dakikalarından itibaren rakip kalede etkili olan Şahinler Emrecan ve Reha’nın kafa şutları ve Mehmet ve Muhammed’in şutları ile skor üretemeyince ilk yarı 0-0 eşitlik ile sona erdi.

İkinci yarıya İki kanat değişikliği ile başlarken rakip kale dede daha fazla baskımızı arttırdık. 62 dakikada orta sahadan aldığı pas ile sol çaprazdan ceza sahasına yaklaşan Oğuzhan, ceza alanına girmeden öne çıkan kalecinin üzerinden topu ağlara gönderdi. 82. dakikada Oğuzhan’ın ortasında Muhammed kaleci ile karşı karşıya kafa ile topu ağlara yollayamadı. 84. dakikada ikili mücadelede Reha sakatlanarak oyuna devam edemedi. Üç değişiklik hakkımızı kullandığımız için kalan dakikaları 10 kişi tamamladık. 90+2. dakikada sağ kanat dan gelen ortada Emrecan’a yapılan faule hakem devam deyince aldığı topla ceza alanımıza giren Furkan kalecimizin yanından topu ağlarımıza yolladı. Kalan dakikalar pozisyon üretmeyince İki puan daha bırakarak haftayı bir puan ile kapattık.

 

You may also like

Leave a Comment