SAHA ZEMİNİ YENİLENECEK, AÇIK TÜRBİNİN ÜSTÜ KAPANACAK

by Gökhan Telatar
143 okuma

Pazarspurun saha zemininin yenilenmesi ve açık türbinin üzerinin kapatılması yönünde sunduğu proje kabul oldu ve gerekli destek çıkarıldı. Konu ile ilgili olarak görüştüğümüz İlçe Kaymakamı Selçuk Aslan Yaptığı açıklamada,” hepimizin malumu olduğu üzere geçen sene Pazarsporun ikinci lige yükselme mücadelesinin devam ettiği günlerde Sayın Bakanımız Hayati Yazıcı Beyefendiyi Pazarspor kulübü tesislerine davet etmiştik. Yapılan kahvaltının ardından incelemelerde bulunup destek vereceğini belirtmişti. Devam eden süreçte Sayın Başbakanımızın ilçemizi ziyaretinde, aynı konuyu iletmiştik. Konunun takipçisi olduklarından dolayı Sayın Bakanımıza, Milletvekillerimize, sayın Valimize teşekkür ediyoruz” dedi.

1271735_391096304324919_843765494_o

902591_10151556189557071_1400488863_o

Kısa Sürede Başlayacağız

Çalışmaların kısa sürede başlayacağını belirten Kaymakam Aslan,”29-09-2013 Tarihinde yapılan spor toto teşkilat toplantısında Kaymakamlığımız köylere hizmet götürme planından, ilçe stadının bakımı, onarımı üzerine sunmuş olduğumuz proje kabul edilmiş ve eski para ile bir trilyon yüz atmış milyar ilçe stadına tahsis edilmiş. Ümit ediyorum ki bu zeminin en mükemmel bir şekilde yenilenmesine, ayrıca açık türbinin kapatılmasına, kısmen ihale artığı olarak da ödeneklerimiz kalacak olursa ek imalatlar yapmamıza olanak sağlayacağını tahmin ediyoruz. Ne şekilde çalışacağımı belirlemek amacıyla kısa sürede kulüp yöneticilerimiz ile toplantı yapacağız, saha zeminin düzenlenmesinin sezon sonuna kadar bırakılacağı yönünde bir genel kanaatim var. Açık türbinlerin kapatılması ve mümkün olursa ek imalatların yapılması yönünde en hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacağız, ardından da en hızlı bir şekilde çalışmalarımız başlar diye ümit ediyorum” dedi.

DSC_0003

Pazarspor Yine Göğsümüzü Kabartacak.

İlçe Kaymakamı Selçuk Arslan açıklamasının son bölümün de ise,”takımı mümkün olduğunca yakından takip etmeye çalışıyorum. Sıklıkla zikrettiğim gibi Pazarspor Pazar’ın en önemli marka değerlerinden bir tanesi. Bu yönden Pazarspor’a her Pazarlının, Her Rizelinin sahip çıkması gerekiyor. Çünkü sadece ilçe adına değil il adına da katma değer üreten bir organizasyon. İlk haftalarda biraz nasipsizliğimiz içerde ve dışarıda kolay puan kaybettiğimiz müsabakalar oldu. Ama inşallah Ofspor maçı ile şeytanın bacağını kırdığımıza inanıyorum. Futboldan fazla anlayan bir insan olmasam da, takımın performansı gayet güzel ama gol yollarında takımın ataklarının gol ile sonuçlanmaması gibi bir sorunumuz var gibi görünüyor. Bunu da teknik kadromuz değerlendirip önlemleri alacaktır. İnşallah Pazarspor yine göğsümüzü kabartmaya devam edecektir” dedi.

476063_10151556192237071_1271328839_o

Pazarspor Kulüp Başkanı Hüseyin Yangın;”gelen bu destek ile stadımız çok daha modern bir yapıya ve görünüme sahip olacaktır. Bu koşullar takımımızın başarısına çok büyük katkılar sağlamasının yanında birçok ulusal, hat da uluslar arası müsabakalara da kapımızı açabileceğiz. Bu desteğin gelmesi aşamasında ki katkılarından dolayı Sayın Bakanımız Hayati Yazıcı beyefendiye, İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak’a, Valimiz Nurullah Çakır’a, İlçe Kaymakamımız Selçuk Aslan’a, Belediye Başkanımız Ahmet Basa’ya, Ak Parti İlçe Başkanı Adem Yıldıza ve emeği geçip katkısı bulunan herkese kulübüm ve camiamız adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

You may also like

Leave a Comment