PROFESYONEL YAPILDILAR

by Gökhan Telatar
130 okuma

Pazarspor U-19 takımından üç oyuncusunu profesyonel yaptı. Alt yapıdan yetişen Kadir Çelik, Maksut Birben ve Mehmet Aytemiz profesyonel yapılırken sezon başı profesyonel yapılarak A takım kadrosuna dahil edilen Reşat Şen ile beraber bu yıl 4 oyuncu profesyonel yapıldı.

Aileleri ile beraber kendilerini profesyonel yapan imzayı atmalarının ardından gençler alt yapısından yetiştiğimiz Pazarporumuz da profesyonelliği adım atmak bizim için büyük bir gurur kaynağı, bu mutluluğumuza sebep olan hocalarımıza, yönetimimize ve camiamıza çok teşekkür ederiz” dediler.

Başkan Hüseyin Yangın,” alt yapı U-19 teknik direktörümüz Adem Nebioğlunun raporu ve Teknik direktörümüz Hasan Çelik’in talebi doğrultusunda üç oyuncumuz ile sözleşme yapma kararı alındı. Türk futboluna önemli sporcular kazandıran kulübümüz vizyonu doğrultusunda Maksut Birben, Mehmet Aytemiz ve Kadir Çelik’i de profesyonel yaparak A takım kadrosuna dahil ettik. Sporcularımızın üzerinde emeği geçen tüm antrenörlerimize teknik ekiplerimize teşekkür ediyoruz. Sporcularımız da bu noktadan sonra çok çalışarak kulübümüzün değişmez parçası olarak önemli adımlar atmasını bekleriz. Kendileri için bu önemli fırsatı iyi değerlendirmelerini temenni ediyoruz, tüm camiamıza hayırlı olsun” dedi.

FOTO-GALERİ55a

You may also like

Leave a Comment