PAZARSPORUMUZUN ŞANSIZ GÜNÜ 0-0

by Gökhan Telatar
142 okuma

Pazarsporumuz doksan dakikasını baskılı ve tek kale oynadığı müsabakada top üç direkten geçmedik. Pazarsporumuz maçın ilk dakikasından, son dakikasına kadar neredeyse tek kale oynadığı müsabakada topu ağlarla buluşturamadık. Mavi, Beyazlı ekiimiz birçok pozisyon bulduğu maçta direklerden dönen, çizgi üzerinden çıkarılan ve kaleciye takılan toplar neticesinde haftayı bir puan ile kapattık.

Hakemler: Murat Türker, Birol Güldane, İbrahim Çağlar Uyarcan

Pazarspor: Fethi, Hasan, Ramazan, Nuh, Aykut, Tuğay(dk 72 Mehmet), Taner(dk 62 Serkan), Cabir, Uğur, Ahmet(dk 80 Mülayim), Tayyib

Kırklareli: Alişan, Davut, Hasan Can, Emrah(dk 43 Deniz), Lokman(dk 89 Anıl), Cemal, Göksel, Hasan Türk, Selim, Enis, Okan

Goll: yok

 

FOTO-GALERİ44b2

 

FUTBOL ŞANSI YANIMIZDA DEĞİLDİ

Maçın ardından Teknik Direktörümüz Oktay Çevik,”Mücadeleden ve oyun disiplininden ben memnunum. Ama şu aşamada iyi oyun filan sıkıntımızı çözmüyor. Ancak bazı ufak tefek eksikliklerimizi giderip bu ligi biz çok rahat bitireceğiz, buna benim inancım tamdır. Sadece buraya gelmiş bize umut bağlayan, destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Onları şimdilik üzmüş gibi görüne biliriz ama çocuklarımızda ellerinden geleni yaptılar pozisyonda ürettik. Bazı tercih hatalarımız, bazı tercih hatalarımız var futbol şansıda bu gün pek yanımızda değildi. Ama her şeye rağmen, her şeyden memnunum. Bu taraftarımızda arkamızda olduğu müddetçe biz bu ligi çok rahat yerde bitireceğiz, bundan en küçük bir endişem paniğim yok. Çocuklarımızı da birazdan kutlayacağım onlarda ellerinden geleni yaptılar. Bu sıkıntılı dönemlerde her şeyi doğru yapmakta kolay değildir buna rağmen neredeyse oyunun tüm bölümünde kontrol elimizdeydi ama olmadı futbol bu devam edeceğiz.

Biz her yede her şeyi yapabilecek bir takımız, bu kısa sürede bunu gördüm. Tabii ki yukarıdan aşağı indiğimiz için kırık döküğüz, bunları tamir etmeye çalışıyoruz. Bununda büyük bölümünü hallettik, tabi’i ki iç saha oyunları kolay değildir ama Nazilli de çarpıcı bir şey yapacağız ben buna inanıyorum” dedi.

 

kırıkkal

You may also like

Leave a Comment