PAZARSPORUMUZDA TRANSFER GÜNDEMİ

by Gökhan Telatar
130 okuma

Kulübümüzde önceki hafta yapılan genel kurul ve ardından yeni yönetimimizin görev dağılımıyla çalışmalar hızla başladı.

2017-2018 sezonu için transfer sezonunun da resmi olarak başlamasıyla kulübümüzde iç, dış transfer çalışmalarına hız verdi.

sezon bitimi ile beraber Hasan Kul, Hacı Şükrü Çiçek, Orhan Ağsay ve Mert Ege Özeren ile karşılıklı olarak sözleşmeler sona erdirildi.

yeni sezon için bünyemizde bulunan ve kendi alt yapımızdan yetişip zaten sözleşmeleri devam eden Mehmet Aytemiz, Maksut Birben, Reşat Şen, Tugay Turhan Oğuzhan Birben, Fatih Savaş isimli oyuncularımız ile birer yıl daha sözleşmeleri uzatarak anlaştık.

Teknik Heyet ile anlaştıktan sonra yine sözleşmeleri devam eden Tamer Arıcı, Egemen Zengin, Taha Batuhan Yayıkçı, Mazlum Öndil, Oğuzhan Demirer isimli oyuncular ile de masaya oturup anlaşacağız. Dış transfer de ise teknik heyetin sunacağı rapor ile hareket edeceğiz. ayrıca kampa U-19 ve U- 16 takımımızdan oyuncularda getirip hocamıza sunacağız.

Teknik ekip konusunda görüşmelerimiz devam ediyor. Teknik Direktör Yavuz İncedal’ı Pazar’a davet ederek bir görüşme yaptık. Sonucunu Cumartesi günü karara bağlamak üzere süre istedi.

You may also like

Leave a Comment