Pazarspor sahasında grup lideri Silivrispor’u devirdi.

Sahasında 15 haftadır yenilmeyen lider Silivrispor’u konuk eden Pazarspor Yasin’in attığı gol ile 1-0 galip geldi.

Müsabakaya iyi başlayan Kaçkar’ın şahinleri oyunun kontrolünü elinde bulunduran taraftı. Defansta hata yapmadan oynayan Kaçkar’ın Şahinleri ilerde de müsait pozisyonlar buldu. Yasin , Ali ve Mert ile bulduğumuz pozisyonları değerlendiremedik.

İkinci yarıyada etkili başlayan takımımız 60. dakikada Maksut’un ortasında Yasin’in şutu ile 1-0 öne geçtik. Kalan dakikalar da uyunu biraz daha geride kabullensekte kontra ataklar ile rakip kalede etkili olduk. 74. dakikada kontra atakta Yasin’in Aykut’a alda at pasına Aykut vuramayınca mutlak bir gol fırsatını değerlendiremedik. 81. dakikada Silivri kalecisinin kısa düşen pasınıda araya giren Mert Özkaptan kalecinin de önde olmasıyla orta sahadan boş kaleye yaptığı vuruşu direkten döndü.Kalan dakikalar başka gol getirmeyince müsabaka 1-0 üstünlüğümüz ile sona erdi.

HAKEMLER: Deniz Kükrek, Necmi Demir, Bekir Özçelik

PAZARSPOR: Fethi, Egemen (dk.79 Mustafa), İbrahim, Devrimcan, Mert Ege, Maksut, Orhan, Mehmet Mert (dk.89 Hasan), Yasin Mert (dk.90+4 Kadir Yılmaz), Ali Özgür, Aykut

SİLİVRİSPOR: Cihan, Güray, Fuat, Murat, Oğulcan Enes (dk.4 Vahit), Yunus, Adem (dk.62 Yusuf), Güney, İsmail, İbrahim Fatih (dk.66 Burak), Gökdeniz

GOL: Dk.60 Yasin Mert (Pazarspor)

SARI KARTLAR: Dk. 26 Devrimcan, dk.34 Ali Özgür, dk.90 Fethi (Pazarspor), dk.63 Fuat, dk.83 Cihan, dk.90 Adem (Silivrispor)

You may also like

Leave a Comment