PAZARSPORUMUZDAN BAYRAM HEDİYESİ

by Gökhan Telatar
139 okuma

10 yıl sonra tur atladık. Türkiye kupasına ilk defa 2005-2006 sezonunda katılan ve tur atlayan ekibimiz 10 yıl sonra yeniden tur atladı. 10 yıl önce Orduspor ile eşleşen ekibimiz Pazar da oynanılan müsabakada Kadir Kar, Yasin Çelik ve Erman Balmuk’un golleri ile  3-0 kazanıp tur atlamıştık. ilk golün sahibi Kadir 20. dakikada Kırmızı kart ile oyun dışında kalırken bu dakikadan sonrada müsabakayı 10 kişi tamamlamıştık. 2. turda deplasmanda Mersin İdmanyurduna yenilerek elenmiştik

Kaçkarın Mavileri bu günde Ziraat Türkiye kupası 2. Turunda karşılaştığı Kahramanmaraş Spor A.Ş’yi 1-0 yenerek tur atlarken camiaya Bayram Hediyesi verdi.

Maraşta oynanılan müsabakanın ilk yarısı 0-0 eşitlik ile sona erdi. İkinci yarıda baskılı oynayan Pazarspor 60. Dakikada Gökhan Ünver’in attığı gol ile 1-0 öne geçti. Gölün ardından kontrollü oynayan Pazarspor sahadan 1-0 lık galibiyet ile ayrılıp tur atlamayı başardı.

Hakemler: Emre Yıldırım, Bekir Can Tahiroğlu, Fatih Karadağ

Cüneyt, Hayrettin(dk 90 Semih), Taha, Onur, Volkan, Ahmet, Emre(dk 79 Abdullah), Hakan, Onur, Eser(dk 64 Mehmet), Ahmet

Pazarspor:Hayrettin, Volkan, Tugay, Tahir, Gökhan(86 dk H.Şükrü), Emrah(dk 77Evren), Ozan, Taner, Aykut, Maksut, M.Emre(dk 68 İzzet)

Gol Dk 60 Gökhan Ünver

You may also like

Leave a Comment