PAZARSPOR’DA “ŞEN”LİK VAR

by Gökhan Telatar
248 okuma

2018-2019 sezonun da Süper ligde mücadele verecek olan takımımız, Kadın Hentbol’unun önemli isimlerinden birini kadrosuna dahil etti.

Mili takım ve ligde önemli başarılara imza atmış, bir çok takımda görev alıp şampiyonluklar yaşamış Kadın hentbol’unun önemli isimlerinde İLKE ŞEN bu sezon Pazarspordayım dedi. Bir düredir devam eden görüşmelerin ardından anlaşmaya varılan İlke Şen önceki gün Pazar’a gelip takımla çalışmalarına başlarken dünde tek yıllık sözleşmesini imzalayarak objektifler karşısına geçti.

Şen açıklamasında,”bu sezon Pazarspor ile süper ligi yaşamak istedim. tecrübelerimi, hizmetlerimi Pazarspor’a aktarmak istedim. Burda olmaktan mutluyum, inşalah ilk yılında ligde tutup ardından üst sıraları zorlayacağımızı düşünüyorum. Bu sezon Süper lig 12 takım ile oynanacak. Baktığımızda 6-7 takım ciddi kadro ve iyi oyunculara sahip, biz ise henüz ilk yılımız olduğu için orta sıralar, düşme hattından uzak kalacağımız maçlar oynayacağız. Rakiplerimizi biliyoruz onları yendiğimiz takdirde hedefimize ulaşacağız Allah’ın izniyle” dedi.

İlke Şen’a Pazarspor’a hoş geldin derken başarılı sorunsuz bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz..

You may also like

Leave a Comment