PAZARSPOR TARİHİNDE İLK DEFA YABANCI OYUNCU TRANSFER ETTİ.

by Gökhan Telatar
136 okuma

Pazarspor tarihinde ilk defa bir yabancı oyuncuyu renklerine bağladı. İlk yabancı oyucusunu kaleye alan Pazarspor resmi imzasını attırdı. Bayan Hentbol takımı kalesine takviye yapan Pazarspor  Sirbistan dan Milica Miloseviç ile resmi mukavelesini imzaladı. İki hafta önce yolları ayırdığı keleci Merve Su Tekin’in yerine alınan tecrübeli oyuncu ile bir yıllığına anlaşmaya varıldı. Sirbistan’ın Topcider Beograd takımından transfer edilen oyuncu ile Pazarspor Bayan Hentbol takımı hedeflediği süper lig yolunda kalesini emin ellere teslim etmiş oldu.

Pazarspor salon sporları sorumlusu Zuhal Üst,” kalemize yaptığımız yabancı tranferi ile dahada güçlendik. İnşallah süper lig hedefimize ulaşmamızda yeni transferimizin önemli katkıları olacaktır” dedi.

Teknik direktör Fatma Badoğlu,” Milica ile kadromuz daha da güçlendi. Merve ile yolları ayırmamızın ardından kalede eksikliklerimiz oluyordu. İnşallah Milica nın katkıları ile başarılarımız artacaktır dedi.

Takım İdari Direktörü Ahmet Topaloğlu,”Bu hafta oynadığımız maçın ardından kaledeki zafiyetimizi daha iyi gördük. Zaten bir süredir bu noktaya transfer arayışlarımız vardı. Milica ile daha güçlü olacağız. Ayrıca transferin gerçekleşmesinde önemli katkıları bulunan Başkanımız Hüseyin Yangın’a ve isminin belirtilmesini istemeyen Pazarlı İş adammımıza ve salon sporlarından sorumlu yönetim kurulu üyemiz Zuhal Üst hanıma teşekkür ediyoruz” dedi.

Pazarspor Muhasip Üyesi Zeynep Kurt,”Pazarspor’un ilk yabancı transferinin hem hentbol takımımıza hem de camiamızın başarılarında önemli katkıları olacağına inanıyorum. Kendisine ve takımımza başarılar diliyorum” dedi.

Pazarspor’un ilk yabancı transferi Milica Miloseviç,” Pazarspor da hedefimiz süper lig başarılı olmak için çok çalışacağız dedi.

DSC_0003

 

DSC_0006

DSC_0004

You may also like

Leave a Comment