PAZARSPOR RİZELİ MİLLET VEKİLLERİ ZİYARET EDİYOR

by Gökhan Telatar
132 okuma

Pazarspor Başkanı Hüseyin Yangın ve Yönetim Kurulu üyeleri Rizeli Millet Vekilleri Ankara da ziyaret ediyor. Başkan Hüseyin Yangın, Yönetim kurulu üyeleri Neşet Çakır ve Bahattin Bozkurt dan oluşan heyet. Türkiye Büyük Millet Meclisinde bulunan Rizeli Millet Vekilleri ziyaret ederek hem Pazarsporu tanıtıyor hem de destek talebinde bulunuyor. Bu bağlamda dün Rize Millet Vekili Hasan Karal, İstanbul Millet Vekili Osman Aşkın Bak, Bursa Millet Vekili İsmail Safiyi, bu gün de Rize Millet Vekili Nusret Bayraktar’ı ziyaret ettiler.

Rize Millet Vekili Hasan Karal,”Pazarsporu her dönem yakından takip ediyoruz. Başbakanımızın spora destek hizmetleri kapsamında Pazarspora da desteklerimiz devam edecektir. Bu sene daha da yakından takiple maçları da izlemeye geleceğim” dedi.

Bursa Millet Vekili İsmail Safi,”Pazarsporun sportif başarılarını takip ettiklerini destek vermeye çalışacaklarını ve ziyaretlerden dolayı teşekkür ettiğini belirtti.

İstanbul Millet Vekili Osman Aşkın Bak,”Pazarsporun her zaman içindeyiz ve her zaman da destekçisiyiz. Saha ve Türbin yenileme çalışmalarında olduğu gibi bundan sonrada desteklerimiz her konumda devam edecek. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Rize Millet Vekili Nusret Bayraktar,”Pazarsporu her zaman takip ettiklerini gerekli desteği vermeye çalışacaklarını ve yeni sezonda başarılar dilediklerini belirtti.

Heyet önümüzdeki günlerde Zonguldak Millet Vekili Mehmet Haberal, İstanbul Millet Vekili Metin Külünk, Kocaeli Millet Vekili Zeki Aygun, İstanbul Millet Vekili Durmuşali Torlak, Ankara Millet Vekili Zelkif Kazdal’ı da T.B.M.M de ziyaret ederek Pazarsporu tanıtıp, Forma Hediye edip destek ve ilgi bekledikleri belirtilecek.

DSC05871

DSC05875

DSC05877

DSC05882

 

You may also like

Leave a Comment