PAZARSPOR KÖRFEZ YOLCUSU

by Gökhan Telatar
127 okuma

Bir haftalık hazırlıklarını tamamlayan Pazarsporumuz bu gün son çalışmasını yaptı. Yarın sabah İzmit’e geçecek olan ekibimiz de Selçuk dışında sakat veya cezalı oyuncu bulunmamakta. Mikail Üzümcü,” hafta boyunca iyi hazırlandık. İlk defa içerde yenildik ve bunu telafi etmek için deplasmanda kazanmak istiyoruz inşallah iyi bir skor ile döneriz” dedi.

Teknik direktör Şevki Tonyalı” Şimdiye kadar deplasmanda sadece bir puan aldık. En kısa sürede rakip fark etmeksizin bu deplasman fobimizi aşmak zorundayız. Bununda bu hafta olacağına yürekten inanıyorum. Artık bıçak kemiğe dayandı ve kazanmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Buna takım ve camia olarak ileriki haftalarda korkulu rüya görmemek için buna ihtiyacımız var. İlk yarıyı daha güzel ve temiz bir yerde bitimek için kazanmak istiyoruz” dedi.

Sportif Direktör Hasan Balta,” geçen hafta hiç istemediğimiz ve beklemediğimiz bir şekilde ilk iç saha yenilgimizi aldık ve bu bize hiç yakışmadı. Bunun telafisi de deplasman galibiyeti. Takımımızda hafta içi rahatsızlanan Selçuk dışında eksiğimiz yok. Tüm konsantremizle Körfez maçına odaklandık ve İnşallah da galibiyet ile dönmek istiyoruz” dedi.

RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KÖRFEZZZ

You may also like

Leave a Comment