PAZARSPOR GELİŞTİRME ARAŞTIRMA KAMP ÇALIŞMASI

by Gökhan Telatar
118 okuma

Pazarspor kulübü olarak her yıl düzenlediğimiz geliştirme ve araştırma çalışmaları bu yıl da 1 Temmuz ila 6 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

Pazarspor profesyonel futbol takımı kadrosuna sporcu katmak ve A-2 takımımız da ki sporcuların seviye ve gelişmelerini görmek amacı ile bir kamp çalışması düzenlenecektir. Bu kampta Kulübümüzün A-2 takımının yeterli görülen sporcuları ile beraber il içersinden ve il dışından kendini yeterli gören referanslı sporcular katıla bilecektir.

Yapılan Başvurular arasında kulüplerinden veya hocalarından aldıkları referansları ile beraber yeterli görülenler Pazarspor araştırma ve Geliştirme kampına davet edileceklerdir. Kamp Pazarspor alt yapı Teknik direktörleri ile beraber profesyonel takımımızdan bir hocamızın nezaretinde yapılacaktır.

Çalışmalar belirtilen tarihlerde her gün 17.00 ile 19.00 saatleri arasında Pazar Gençlik Spor müdürlüğüne ait suni çim zeminli sahada yapılacaktır. Katılmak isteyenler aşağıda belirtilen telefonlardan Gökhan Telatar ile iletişime geçip aşağıda linki verilen başvuru formunu indirip doldurmaları ve kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

İletişim:

Tel:  0 464 612 48 40

Fax: 0 464 612 25 79

E Posta: Pazarsporkulubu@gmail.com

Adres: Karadeniz cad. No: 30 Pazar/Rize

BAŞVURU DOSYASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

You may also like

Leave a Comment