PAZARSPOR DAN SÜPER TRANSFER

by Gökhan Telatar
141 okuma

Pazarspor Bayan Hentbol takımı süper lig ekiplerinden Çankaya Bel. Ankaspordan Gülsün’ü transfer etti. Süper lig hedefi ile yoluna emin adımlar ile devam eden Pazarspor kadrosunu Süper ligden takviye ile güçlendirdi. Süper lig ekiplerinden Çankaya Belediyesi Ankaspordan oyun kurucusu Gülsün Sarıyel’i 2014 yılı sonuna kadar kiraladı. Tecrübeli oyuncu bu gün ki karşılaşmada yer alacak.

Pazarspor salon sporlarından sorumlu yönetim kurulu üyesi Zuhal Üst,”sezon başında sakatlanan oyun kurucumuz Merve Bozların yerine arayışlarımızı çok iyi bir takviye ile tamamladık. Gülsün ile kadromuz daha da güçlendi. Bu transferde emeği geçen maddi ve manevi katkılarından dolayı İlçe Kaymakamımız Selçuk Aslan’a Pazarlı iş adamlarımızdan Kadir bey’e çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Teknik direktör Fatma Badoğlu Gülsün ile kadromuz daha da güçlendi. Uzun süredir oyun kurucumuz olmadan mücadele veriyorduk bu açığımızı da kapattık daha da iyi olacağız” dedi.

Pazarspor’un süper ligden transferi Gülsün Sarıyel,” ise hedefleri olan bir takıma geldiğim için mutluyum. İnşallah Pazarsporu süper lige çıkarıp şampiyonluk yaşatmak için elimden geleni yapacağım” dedi.

IMG_0953

IMG_0954

IMG_0947

You may also like

Leave a Comment