PAZARSPOR ANKARA GÜCÜNE HAZIRLANIYOR

by Gökhan Telatar
99 okuma

Pazarsporda Teknik direktör Hasan çelik Kaçan puanlara üzüldüklerini ancak bir puanında kötü olmadığını belirtti. Çelik açıklamasında,”öncelikle takımımı tebrik ediyorum ama diğer taraftan da üzülüyorum. Berabere giden bir maçın 75. Dakikasında kaçırdığımız bir penaltı bizi üzdü. Galibiyete çok yakındık girdiğimiz pozisyonlar vardı, öne geçmemizin ardından golü erken yemeseydik maçın skoru daha farklı olabilirdi. Karşımızda güçlü bir Kocaeli takımı vardı, onlarda iyi takım ve iyi mücadele ettiler. Galibiyeti kaçırdığımız için üzgünüm ama adlımız bir puan da iyidir, önemlidir mağlup da olabilirdik futbol her zaman üç neticeli bir oyun. Bizim oynadığımız oyun yaptığımız mücadele gayet güzel, bu futbolumuzu da ilerleyen haftalarda galibiyetler ile süslemeye devam edeceğiz. Sadece kendi sahamızda olduğumuz için kaçan galibiyete üzülüyoruz bunun telafisini de ilerleyen haftalarda yapacağız inşallah.

Telafi Edeceğiz

Teknik patron hasan Çelik,”Kocaeli Birlikspor karşısında kaçırdıkları puanları Ankaragücü maçı ile telafi edeceklerini dile getirirken,”güçlü bir grup da oynuyoruz her hafta zor, bu haftada kendi sahamızda Ankaragücü ile oynuyoruz. Bizim için rakip veya içerde, dışarıda olmamız fark etmiyor. Pazarspor’a yakışan futbolu oynayıp öyle galip gelmek amacımız. Her maçımıza galibiyet için çıkıyoruz. Ankaragücü maçına da galibiyet için çıkacağız. Çalışma şartlarımızın zorluğuna rağmen futbolcu kardeşlerimiz fedakârca çalışıyorlar ve iyi mücadele ediyorlar. Bu çalışmalarımızın neticesinde bu haftada galibiyeti alacağız inşallah. Geçen haftaki beraberliği inşallah Ankaragücü galibiyeti ile telafi edeceğiz inşallah” dedi.

Öte yandan takımımızda Ankara Gücü maçının hazırlıklarına bir günlük dinlenmenin ardından dün başlandı. İlk idman da sakatlığı bulunan Hacı Şükrü Çiçek dışında tam kadro çalışıldı. Yapılan İdmanın ardından Kaynak Yaratma Reklam ve Pazarlamadan sorumlu As Başkan Uğur Gülek Balta ekibe tatlı ikramında bulundu.

FOTO-GALERİ55a

You may also like

Leave a Comment