PAZARSPOR 4-2 BOZÜYÜKSPOR

by Gökhan Telatar
158 okuma

Pazarspor sahasında Bozüyüksporu 4-2 mağlup etti. İlk yarısında 2-0 geriye düştüğü müsabakada ikinci yarı oynadığı mükemmel futbol ile maçı kazanmayı bildi. Maçın 19. Dakikasında Bozüyük atağında karambol anında Hakem penaltı noktasını gösterdi. Atışı kullanan Serdar Bozüyükspor’u 1-0 öne geçirdi. 24. Dakikada Bozüyükspor adına Ogun ceza alının dışından yaptığı vuruş ile farkı ikiye çıkarırken ilk yarı bu skor ile başladı. Pazarspor ikinci yarıya iki oyuncu değişikliği ile hızlı başladı. Sol kanat dan gelişen atak da Mikail’in ortasına arka direk de Yasin sert vurarak farkı bire indirdi. 49. Dakikada Sağdan gelişen Pazarspor atağında Semihin ortasına Feyyaz iyi yükseldi kafa vuruşu ile müsabakaya beraberliği getirdi. 75. Dakikada Nezir ceza alanı dışından vuruşu ile skoru 3-2 ye taşıdı. 82. Dakikada Aydın soldan ceza alını içersine girdi. Tarık’ın arkadan yaptığı müdahale neticesinde hakem Penaltı noktasını gösterdi. Penaltıyı kullanan Nezir Özer kendisinin ikinci Pazarspor’un 4. Golünü atarak maçın skorunu belirledi.

Hakemler:Mehmet Fatih Gökçe, İbrahim Çağlar Uyarcan, Uğur Onay

Pazarpor: Selçuk, Erdinç, Feyyaz, Ercan(dk 46 Şükrü), Semih(dk 85 İbrahim), M.Burak(dk 46 Aydın), Yasin, Mikail, İsmail, Aykut, Nezir

Bozüyükspor: Yusuf, Tarık, Gökhan, Onur(dk 51 Volkan), Oğun, Nuri(dk 65 Abdullah), Serdar, İskender, Zihni, Hüseyin, Fatih(dk 75 Abdullah)

Goller: dk 47 Yasin, 49 Feyyaz, 75 ve 82 (P) Nezir Pazarspor- dk 19 Serdar(P), 24 Ogün Bozüyükspor

RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

You may also like

Leave a Comment