PAZARSPOR 2-4 ???

by Gökhan Telatar
147 okuma

Pazarspor’umuz bu gün karşılaştığı Yeni Orduspor’a 2-4 mağlup olarak haftayı kapattı.

Maçın ilk bölümlerinde her iki takımda kontrollü oynarken rakip kalede etkili olmaya çalışan tarftık ama bir çok pozisyon üretme cabamız hakem triosu tarafından kesildi. 14. dakikada sol çaprazdan topu alan Can iki rakibinin önüne topu attı geçip kaleciyle karşı karşıya kalacakken yandan gelen darbe ile yerde kaldı ama hakem devam dedi. 18. Dakikada Aykutun ceza alanı dışından şutu üstten dışarı çıktı. 24. dakikada Kazımın Çaprazdan şutu dışırı çıktı. 35. dakikada Sol kanat dan Sonerin ortasına can  ceza alanı içinde yükselmeye çalışırken yine yerde kaldı hakem yine devam dedi. 40. dakikada sol kanatdan gelişen Ordu atağında arka direkte topla buluşan Hasan of sait kokan bir pozisyonda topu ağlarımıza yolladı. ilk yarı Orduspor’un 1-0 üstünlüğü ile tamamlandı.

İkinci yarıyada istekli başlayan taraftık. 51., 57. ve 63. dakikalarda Can ile bulduğumuz pozsyonları değerlendiremedik. 66. dakikada Orduspor Mustafa ile farkı ikiye çıkardı. Golün ardından maçı bırakmayan Şahinlerimiz baskıyı daha da arttırdı, 74. dakikada ceza alanında topla buluşan Emrecan’ın vuruşu kalenin iki yan direğinede çarparak sahaya döndü. 77. dakikada Yine Emrecan’ın kafa şutu dışarı çıktı. 79. dakikada sol taraftan ceza alanına kullandığımız serbes vuruşta iyi yükselen Uğur farkı bire indirdi. 2-1. Gol ile canlanan takımımız rakip kaleye iyice yüklenmeye başladı.86. dakikada ileri şişirdiğimiz topu Can aldı soldan bindiren Kadir’in önüne bıraktı, çaprazdan ceza alanına giren Kadir kalecinin yanından topu ağlara yollayarak beraberliği sağladı. 2-0’da 2-2 ye gelinceye kadar maçı ortada yöneten hakem triosu beraberliğin ardından yine sazı ellerine aldı. 88. dakikada OF saitden gelen gol ile Ordu yeniden öne geçti. Yeniden beraberlik için yüklenmeye başlayacakken, sahamızdan kullandığımız faul atışında rakip baraj mesa fesini iyice kısaltıp kendini topun önüne attı. Baraja çarpan topu alan Orduspor dan Aykut alıp kalecimiz ile karşı karşıya kalıp attığı gol ile farkı ikiye çıkardı. Uzun süreli itirazlarımıza hakemler sessizliklerini sadece Kaptan Aykut’a kırmızı kart gösterip maçı bitirmek ile cevap verdiler.

Kazanmamız gereken bir maçta, çok şeylerin söylenmesi gereken bir maçta, haberin başında üç soru işareti bıraktığımız gibi kime yenildiğimizi anlayamadan haftayı puansız kapattık.

You may also like

Leave a Comment