PAZARSPOR 1-2 YENİ DİYARBAKIRSPOR

by Gökhan Telatar
170 okuma

Pazarspor Nevşehir Avanos kampındaki ilk hazırlık maçın da Yeni Diyarbakırspor’a 2-1 mağlup oldu. Mavi Beyazlı ekip her iki yarıda yediği birer gole ikinci yarı da tek gol ile karşılık verebildi. İlk yarıdaki tek gol 18. Dakika da Hüsnünün ortasın da İbrahim’in kafa şutu ile geldi. Her iki takımın da farklı 11 ler ile oynadığı müsabaka da Yeni Diyarbakırspor ikinci yarının 69. Dakikasın da Baran’ın kendi getirdiği top da plasesi ile 2-0 one geçti Pazarspor’un tek golü 81. Dakika da İsmail’in orta sahanın gerisin den ceza alanı dışında topla buluşan Burak bir oyuncuyu ve kaleciyi geçtik den sonra boş kale ye plasesi ile geldi.

Pazarspor ilk yarı da: Fethi, Aykut, Yasin, Erdinç, Ulaş, Evren, Mikail, Ali Köse, Nezir Feyyaz, Aydın 11’i ile mücadele etti. İkinci yarı da ise, Ceyhun, İbrahim, Devrim, İsmail, Burak, Ramazan, Samet, Eren, Yusuf Kadir ve Fatih Görev aldılar.

Yeni Diyarbakırspor ise: Ali, Ceyhun, Akın, Emre, Gökhan, Rıdvan, Hüseyin, Hüsnü, Hüseyin Fidan, Samet ve İbrahim 11’i ile sahaya çıktı. İkinci yarı da; Abuzer, Baran, Uğur, Halil, Bilal, Hasan, ve Atilla oyuna girdi.

Pazarspor da Nezir Özer 58. Dakikada Kırmızı kart görerek oyun dışın da kaldı.

RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

You may also like

Leave a Comment