PAZARSPOR 1-1 VAN BŞBSPOR

by Gökhan Telatar
133 okuma

Bu gün Hopa İlçe stadında Van BŞB Spor ile karşılaşan takımımız haftayı bir puan ile kapattı.

Sahamızda ki yenileme çalışmaları nedeni ile bu haftada Hopa İlçe stadında oynadığımız müsabakada Van BŞB ile karşılaştık. ilk yarısı 1-0 üstünlüğümüz ile tamamlanan müsabaka 1-1 sona erdi.

Takımlar Federasyonunda izni ile sahaya, geçen hafta hentbol takımımızın geçirdiği trafik kazası nedeni ile “HENTBOLÜN SULTANLARI GEÇMİŞ OLSUN” yazılı pankart ile çıktılar.

Karşılaşmaya geride kontrollü ilerde pozisyon aramaya çalışarak başladık. İlk dakikalar top Van ekibinde görünse de bu bölümü kalemizde pozisyon vermeden tamamladık. 10. dakikalardan sonra rakip kalede daha etkili olmaya başladık kanatlardan getirdiğimiz toplarda Van kalesinde pozisyon üretmeye çalıştık. 14. dakikada Soner’in şutu dışarı çıktı. 19. dakikada Sinan, Soner den aldığı pas ile göbek den ceza sahasına yöneldi. Ceza alanına girer, girmez rakip tarafından düşürülünce hakem penaltı noktasını gösterdi. 20. dakikada Penaltı atışını kullanan Soner kalecinin yanından topu ağlara yolladı. 1-0. ilk yarıda bu skor ile tamamlandı. İkinci yarıya kontrollü başlayan Şahinler 59. dakikada Emrecan’ın kafa şutundan aradığımız 2. golü bulamadık. 58. dakikada Vanspor da Umut maça beraberliği getirdi. 62. dakikada Vanspor dan Bilal direk Kırmızı kart ile oyun dışı kaldı. 74. de Ozan’ın şutu yandan dışarı çıktı. 84. dakikada Can’ın şutunda ağlara giden topu Vanspor defansı top çizgiyi geçtikten sonra içer den çıkardı ama pozisyonu 25 metre geriden takip eden yan hakem göremeyince pozisyon devam ettirildi. Kalan dakikalar sokor üretmeyince maç 1-1 sona erdi.

You may also like

Leave a Comment