PAZARSPOR 0-2 GÖZTEPE

by Gökhan Telatar
137 okuma

Pazarspor sahasında oynadığı müsabakada Göztepespor’a 2-0 yenildi. Sezonun ilk yarısında yaptığı çıkış ile adından söz ettiren Pazarspor ikinci yarıdaki düşüşü ile, düşme hattına iyice sokuldu. Pazar Şehir stadında oynanılan müsabakanın ilk yarısı her iki takımında karşılıklı atakları ile geçti ve takımlar soyunma odasına 0-0 eşitlik ile girdi. İkinci yarının ilk dakikalarında etkili olan Pazarspor da 49. Dakikada Burhan’ın sert kafa şutunu Oğuz son anda çıkardı. 59. Dakikasında Emrah’ın ortasında Erkan topu ağlara göndererek Göztepeyi öne geçirdi. 90. Dakikada Hasan orta sahanın önünden yaptığı aşırma vuruş ile farkı ikiye çıkararak maçın skorunu belirledi. Aldığı yenilgi ile Pazarspor sıralamada 13. Sıraya gerileyerek düşme hattına yanaştı.

Stat: Pazar İlçe
Hakemler: Murat Özcan, Deniz Turgut, Barış Yüksektepe, Gökhan Esen
Pazarspor: Onur, Ramazan (dk 18 Devrimcan), Hasan, Nuh, Aykut , Mülayim, Cabir , Taner, Tugay, Mehmet (dk 66 Gazanfer), Burhan(dk 69 Tayyib)
Teknik Direktör: Hasan Çelik
Göztepe: Oğuzhan, Erkan, Cemil, İsa, Fatih, Ertuğrul, Mehmet Erdem, Halil (dk 89′ Serdar), Hasan Hüseyin, Umut (dk 81 Hasan), Emrah (dk 90 Timur)
Teknik Direktör: Metin Diyadin
Goller: DK 65: Emrah (Göztepe), DK 90: Hasan Hüseyin(Göztepe)

 

FOTO-GALERİ44b2

You may also like

Leave a Comment