PAZAR’IN KURTULUŞUNDA, PAZARSPOR’UN KURTULUŞU İÇİN YİNE PAZARDAYIZ

by Gökhan Telatar
108 okuma

Son haftaların flaş takımı Kaçkar’ın Şahinleri bu haftada 10 Mart Pazar’ın kurtuluşunda Pazar Şehir Stadında oynuyor. Bu Pazar’ın rakibi Elaziz Belediyespor.

Çarşamba günü deplasmanda efsane maçlarından birini oynayıp Sultanbeyliyi yenerek beş de, beş yapan ekibimizin yeni hedefi altıda, altı. Çarşamba maçının ardından Perşembve sabaha karşı 3’de Pazar’a dönen Şahinler ayağının tozu ile ilk idmanınıda Perşembe günü yaptı. Bir haftada üç maç trafiği ile yorulan takımımız dünü dinlenerek geçirdi. Bu gün ter idmanını yapan Şahinler maç saatini beklemeye başladı.

Hem alt sıralardan iyice uzaklaşmak, hem yakalanan muhteşem galibiyet serisini sürdürmek, hemde; neden olmasın yeni hedefler için, altıda altı yapmak için yarında mutlak kazanmalıyız. Şahinlere bizim inancımız tam, sezon başından son beş haftaya kadar çok cefa çektik, bize çok şeyler dediler. Ama diyenler değil inanalar kazanır. Şimdi sefa sürme sırası bizde, bunu başaracak güç, yürek ve inançta takımda fazlası ile mevcut. Altıda altı için vurduğunuz gol olsun Kaçkar’ın Şahinleri.

Yarın saat 14.30’da Pazar Şehir Stadının yem, yeşil zemininde ava çıkacak olan Şahinlerimize destek için de son söz taraftarda. Geçen hafta Pazar günü stadımızda oynanan ilk maçta olduğu gibi yarında yine türbinleri doldurup, doksan dakika takımı destekleyip Allah’ın izniyle gelecek olan galibiyet coşkusunu yaşamak, altı işareti yapıp 6×6 altı resmi çektirmek için, Hemde Pazar’ın kurtuluş gününde Pazarspor’umuzunda kurtuluşu için yedisinden yetmişine tüm Pazar ve yöre halkını türbinlere bekliyoruz. Güzel bir günde güzel bir galibiyet daha yaşamak ve yaşatmak için herkes tribünlere bizden söylemesi bu maç kaçmazzzzzzzzz.

PAZARSPOR – ELAZİZ BLD SPOR

10 MART PAZAR GÜNÜ

SAAT : 14.30

PAZAR ŞEHİR STADI

You may also like

Leave a Comment