PAZAR KAMPI SÜRÜYOR

by Gökhan Telatar
148 okuma

Sezon hazırlıklarına devam eden Pazarspor da idmanlar da ikiye çıktı. Sabah ve akşam devam eden idmanlarda sporcular kendilerini göstermek için oldukça hırslı. Suni çim sahasında yapılan idmanlar yönetim ve taraftar tarafından da ilgi görmekte. Yapılan son idman da sahaya giren ve futbolcuların arasında topun peşine koşan köpek de kısa süreli ilgi odağı oldu.
Pazarspor sportif direktörü Hasan Balta,”kamp hazırlıklarımız aralıksız devam ediyor. İlk iki günün ardından çift idmanlara başladık. Transferde 19 anlaşma yaptık. 19 profesyonel takım oyuncusu ile çalışmalarımız sürüyor. 7 Ağustosa kadar Pazardayız, ardından Nevşehir’e gideceğiz. İki üç tane daha transfer ihtiyacımız var. Bu ihtiyacımız olan mevkilerde kesinlikle aceleci davranmıyoruz, ince eleyip sık dokuyacağız. Oyuncu yeteneği açısından kaliteli ve bütçemize uygun isimlerle temas halindeyiz, bu son transferlerimiz önemli nokta transferler olacaktır” dedi.
Bu gün yapılan idmanı vatandaşın yanı sıra; Pazarspor yönetim kurulu üyeleri: Neşet Çakır, Doğan İnce, Mustafa Adem Atar, Hızır Yıldız, Ali Osman Telatar da izlediler.

RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

You may also like

Leave a Comment