PAZAR GÜNÜ İZMİR DE ŞAHİNLER İLE BULUŞALIM

by Gökhan Telatar
123 okuma

Hafta içi Kayserisporla deplasmanda oynadığımız ZTK  4.Tur  Maçını farklı bir skorla kaybetmenin üzüntüsünü üzerimizden  atmak ve ligde çıkışa geçmek için Karşıyaka deplasmanındayız.

Kayserispor maçında 3. Golü yiyene kadar Kupaya önem veren bir süper lig takımı ile başa baş mücadele etmemize karşın ard, arda kalemize gördüğümüz gollerle maalesef hayallerimizi gerçekleştiremedik. Hayalimiz 5. Tura çıkıp Pazarsporlulara üç büyük kulüpen birini Pazar da izlettirmekti. Olmadı, sağlık olsun diyoruz,oldukça genç bir takım olmanın dezavanajlarınıda yaşasakta bu Kupa maçındada  inandığımız doğrulara devam etmek,genç sporcu oynatmak ve önce Pilot Takımı olduğumuz Çaykur Rizespor a ve Türk Futboluna sporcu kazandırmak misyonumuzdan taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz.

Şimdi Lig zamanı ve önümüzde Karşıyaka deplasman maçı var. 4 Kasım 2018 Pazar günü saat  13:30 da İzmir Atatürk stadında Karşıyakaya konuk olacağız.

Ligde üst sıraları hedefleyen takımımızın bu maçı güzel oyunla kazanmasını umuyoruz ve bekliyoruz. Sporcu kalitemiz ve hedeflerimiz bu maçın kazanılmasını zorunlu kılıyor ve Teknik heyetimiz ve sporcularımız bunun bilincinde. İç saha maçlarımızı Hopa da oynayarak bir anlamda iç sahada tarafsız sahada oynamak dezavantajını gerçek deplasmanlarda kazanarak telafi etmek zorundayız. Karşıyaka maçıda bunlardan biri. Rakibimiz gurubumuzun en köklü  takımı olmakla birlikte bizde bu gurubun bu liglerdeki son 30 yıldır kesintisiz burada olan en istikrarlı takımıyız.

Bu maç iki köklü Kulübün çok özel bir müsabakası ve biz bu karşılaşmayı kazanmaya odaklandık. İzmir ve çevresindeki Pazarlı, Rizeli hemşerilerimizi bu özel müsabakaya bekliyoruz.

Karşıyaka – Pazarspor

İzmir Atatürk Stadı

4 Kasım 2018 Pazar günü  saat 13:30

 

You may also like

Leave a Comment