PAZAR GÜNÜ HER KES STADA

by Gökhan Telatar
119 okuma

Pazar günü saat 15.00’da Pazar Şehir Stadında Sezonun en kritik maçlarından birinde Yeni Orduspor ile karşılaşacak olan Pazarspor da çalışmalar devam ediyor.

Futbol Şubesi As Başkan’ı Hasan Balta yaptığı açıklamasında,” ligin bitimine az kaldı hedeflerimiz var, kalan beş müsabakamızı da kazanırsak rakiplerimizin kaybedeceği puanlara göre şampiyon olma şansımız var, olmadı ise Play_Of dan çıkma şansımız var.

Bu haftaki maçımız bu anlamda 51 puan ile beşinci ve altıncı sırayı paylaştığımız Yeni Orduspor ile. Baskılı arzulu bir oyun ile üç puanı alan taraf olmak istiyoruz. Kadromuzda sakatımız, cezalımız eksiğimiz yok. Sporcularımıza, camiamıza güveniyoruz, böylesine önemli bir müsabakada taraftarımızın bizleri yalnız bırakmayacaklarına inanıyoruz. Tüm Pazarspor taraftarlarını Pazar günü Saat 15.00 da en önemli maçlarımızdan biri olan Yeni Orduspor maçına bekliyoruz. Bu maçta 12. adamımız taraftarımız türbinde yerini alır bize bu desteği sağlarlarsa, coşku ile beraber daha iyi oynayacak takımımız inanıyoruz ki üç puanı alan taraf olacaktır. Sonrasın dada geriye dört maçımız kalıyor. Bu gün itibarı ile her biri final olan beş maç oynayacağız, hepsini kazanmak için oynayacağız. Oldu şampiyonluk, olmadı Play_off bu konuda da deneyimliyiz, birikimliyiz, tecrübeli camiayız. Daha öncede direk şampiyonluğumuz oldu. Play_Off dan da çıktık. Üzerine basa basa bir kez daha söylemek istiyorum. Pazar günü tüm Pazar halkının en önemli görevi, atkısı ile Bayrağı ile türbinlere gelip takımımızı coşturmalarını bekliyoruz, onlara güzel bir zafer yaşatmak istiyoruz” dedi.

You may also like

Leave a Comment