NEFESİMİZ YETMEDİ 3-2

by Gökhan Telatar
136 okuma

Geçen haftaki galibiyet ile aldığımız azıcık nefes de, bu hafta içimize kaçtı. Önceki hafta içerde oynadığımız Kemerspor maçında gelen zor galibiyet ile aldığımız azıcık nefes bu hafta beklediğimiz üç puan ile yarım nefese dönüşecekken, gelen mağlubiyet ile oda içimize kaçtı.

Kötü gidişata dur diyemeyen ve başarı grafiğini tutturamayan Şahinler her geçen hafta atşe cemberine biraz daha sokulmakta. Bu gün İstanbul deplasmanında ligin alt sıralarında yer alan ekiplerden Alibeyköy ile karşılaşan Şahinler 2-0 dan maçı 2-2’ye getirselerde son dakika yenilen gol ile camiaya yine hüsran yaşattı.

Maça kötü başlayan ekibimiz 22. dakikasında Sefa’nın attığı gol ile 1-0 geriye düştü. Gelen golü telafi etmek için yüklensekde etkili olamaz iken 34. dakikada Alibeyköy Bünyamin’in attığı gol ile farkı ikiye çıkardı. Devreye farkı azaltarak girmek için gol arayışlarımız 44. dakikada sonuç verdi. Bu dakikada Oktay Gümüş’ün golü ile ilk yarı 2-1 sona erdi.

Şahinler ikinci yarıya daha derli toplu ve önde baskılı başladı, yapılan değişiklikler ile  etkili olan ekibimiz 66. dakikada Kazım’ın golü ile beraberliği sağladı. 2-0 dan maçı çevirecez hevesi ile beklerken son dakikalarda yediğimiz gol ile yine hüsranlara boğulduk. Kalan dakikalarda skora etki edemeyince 3-2’lik yenilgi ile haftayı puansız kapattık.

Stad: Alibeyköy

Hakemler: Alkan Parsak, Gökhan Özkan, Mustafa Burak Dilitatlı

Alibeyköy: Hamdi, Ufuk(dk 71 Mücahit), Muammer, Suat, Selim ,Metehan, Bünyamin(dk 77 Selim), Sefa, Şahinali, Mustafa(dk 70 Kerim), Salih

Pazarspor: Ceyhun, Emrecan, Egemen, Aykut, Uğur, Kadir(dk 56 Reha), Soner, M.Emin, Oktay, Mehmet(dk 62 Kazım), Ozan

Goller: Dk 22 ve 83 Sefa, Dk 34 Bünyamin Alibeyköyspor – Dk 44 Oktay, dk 66 Kazım Pazarspor

You may also like

Leave a Comment