NAZİLLİ HAZIRLIKLARI BAŞLADI

by Gökhan Telatar
117 okuma

Haftayı Körfez karşısında üç puan ile kapatarak kötü gidişata dur diyen Aslanlarımız, çıkışın devamı için hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Nazilli hazırlıklarına başladı. Tam kadro çalışmalara başlayan ekibimizde Kaptan Mikail Üzümcü ve Uğur yanık demir Körfez maçının değerlendirmesini yaptılar.

Kaptan Mikail,” dört haftadır iyi futbol oynasak da skora yansıtamıyorduk. Geçtiğimiz hafta da iyi hazırlandık, toplantılar konuşmalar yaptık arkadaşlarımızla. Kafa olarak da iyi hazırlandık maça. Maça iyi başladık gölü bulduk ardından gölü de yedik ama istekliydik mücadele ettik, 88. dakikada olsa golü bulup kazandık. Şimdi önümüzde Nazilli maçı var, bu maçla çıkışımızı sürdürmek istiyoruz, İnşallah Allah’ın izniyle bu maçı da alırız” dedi.

Uğur ise” zorlu maçlar dönemine girdiğimiz bu konumda Kazandığımız için mutluyuz. Körfez zorlu bir rakipti. İlk başta golü attık, gol yememize rağmen toparlanmayı bildik. Son dört hafta var alt sıralardan kurtulmak istiyoruz. Elimizden geldiği kadarıyla en iyi mücadeleyi vermeye çalışıyoruz. Pazar için buradayız  en iyisini yapmak için uğraşıyoruz. Bu hafta Nazilli ile oynayacağız zor geçecek bir maç. Onlarda Play’off kovalıyorlar aralarında üç puan fark var. Biz yenmek için gideceğiz, sonuçta bu ölüm kalım mücadelesine döndü. Oradan da puan yada puanlar ile dönüp Pazar halkımıza sevinçli haberler ile gelmek istiyoruz” dedi.

FOTO-GALERİ223

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

You may also like

Leave a Comment