MUTLU VE SAĞLIKLI YILLAR

by Gökhan Telatar
126 okuma

2014 yılını geride bırakırken, adım atacağımız yeni yıla sayılı saatler kala herkese sevgi, ve saygılarımızı sunuyoruz.

İlçemizde eğitim ve tesisleşme hamlelerinde çağdaş hedefler ile buluşmak, ülke düzeyinde rekabet edecek altyapıyı oluşturmak, topluma spor kültürünü benimsetmek, bölgemizde sporun gelişmesine ve ekonomisini büyüten güçlü finansal yapıya sahip spor kulübü olmak Misyonumuz.

Kurum kültürüne sahip, ilkelerine bağlı, çağdaş ve kurumsal bir yapıda spora bölgemizde yaygınlık kazandırmak, bölgesel ve ulusal organizasyonlarda sürekli var olmak Vizyonumuz.

Ve Türk Futbolunun geleceği için; Etik değerle saygılı ulusal ve evrensel değerlerle donanmış, akla ve mantığa dayalı, okuyan, araştıran, sorgulayan, teknolojiyi kullanmayı bilen, iyi bir insan, iyi bir vatandaş ve iyi bir sporcu yetiştirmek olan temel ilkelerimizle Türk sporuna ve Pazarımıza hizmet etmekteyiz.

Bu doğrultuda yeni yıl dada bu ilkelerimizden sapmadan Türk sporuna Pazar’a ve yöre insanımıza hizmet vermeye devam edeceğimizi belirtirken Tüm sporcularımızın, hocalarımızın, çalışanlarımızın, üyelerimizin, taraftarlarımızın, camiamızın ve yöre halkının yeni yılının sağlık, mutluluk, barış ve huzur içersinde geçmesini diliyoruz

                                                  PAZARSPOR YÖNETİM KURULU

You may also like

Leave a Comment