MERT EGE SÖZLEŞME YENİLEDİ

by Gökhan Telatar
131 okuma

Pazarspor Stoper mevkii oyuncusu Mert Ege Özeren ile yeniden sözleşme yeniledi.  İç ve dış transfer çalışmalarına başlayan Mavi, Beyazlı ekip geçen yılda takımda yer alan stoper oyuncusu Mert Ege Özeren ile bir yıllık daha sözleşme yeniledi. Bu gün kulübe gelen ve Başkan Hüseyin Yangın ile yaptığı görüşmenin ardından her konuda anlaşan başarılı oyuncu bir sezon daha Pazarspordayım dedi.

Trabzonspor alt yapısından yetişen 1991 doğumlu oyuncu Trabzonspor A.Ş, 1461 Trabzon, Gölcükspor, Sancaktepe Belediye ve Denizli Büyükşehir BLD takımlarının formasını giyinmiş.

Mert imzasının ardından yaptığı açıklamada Geçen yıl yaşadığım sakatlıklar nedeni ile Pazarspor’a beklenilen katkıyı sağlayamadım. Bu nedenle de Pazarspor’a kendimi borçlu hissediyorum. Bu yıl geçireceğimiz iyi bir hazırlık devresi ile takımımızın üst sıralarda yer alaması için çok çalışıp üzerime düşeni hakkıyla yerine getirmeye çalışacağım dedi.

Başkan Hüseyin Yangın,” Mert geçen yıl yaşadığı olumsuzluklar nedeni ile kendisinden beklediğimiz performansa ulaşamamıştı. Bu yıl kendisinden çok şeyler bekliyoruz. İç ve dış transferde çalışmalarımız aralıksız devam etmekte. Kısa bir süre içersinde takımın başına bir sportif direktör ve devamın dada teknik heyetimizi getirip transfer çalışmalarını iyice hızlandıracağız dedi.

IMG_0348 IMG_0346

 

You may also like

Leave a Comment