MENDERES TEKSTİL VE AKÇA HOLDİNG HENTBOLLA DEVAM DEDİ

by Gökhan Telatar
294 okuma

Geçtiğimiz iki yıl Bayan Hentbol 1.lig takımımızın forma göğüs reklam sponsorluğunu üstlenen Akça Holding / Menderes Tekstil bu yılda sponsorluk için devam kararı aldı. Geride kalan yıllarda Genel Kurul Üyemiz Sayın Hüseyin Üst’ün girişimleri ile gerçekleşen sponsorluk anlaşması bu yıl Başkanımızın bu branşın sorumluluğunu alması ile yeniden sağlandı. Başkanımız Hüseyin Yangın Holding CEO su Turan Göksan la yaptığı görüşmeler ve Holding Başkanı Sayın Rıza AKÇA ında da onayı sponsorluğun devamında etkili oldu.

 Menderes Tekstil/Akça Holding CEO su ayın Turan Göksan Pazarspor’un bulunduğu konum, geçlere hizmet ve özelliklede bayan Hentbolundaki sürekliliğine katkı vermekten gurur duyduklarını belirtirken, kurum olarak sosyal sorumlulukları içine Pazarspor gibi güzide bir kulübü ülkenin kendilerine göre uzak ve farklı coğrafyasında olmasına karşın destekleyerek almak Menderes tekstil ailesini  ayrıca mutlu ettiğini özellikle vurgulamıştır.

 Başkanımız Hüseyin Yangın, Menderes Tekstile, Holding Başkanı Sayın Rıza Akça’ya, CEO su Sayın Turan Göksan’a katkı ve destekleri için teşekkür ederek, devamında bu yıl Bayan Hentbol 1.liginde daha fazla yerel sporcu ve daha az dış transfer ve mütevazi ama denk bir bütçe ile yola çıktıklarını ve hiç kimseye sıkıntı yaşatmadan iyi bir sezon geçirmeyi hedeflediklerini söyleyerek, başarılı olmak adına Hocalarımız ve sporcularımızın önceki yıllardan çok daha fazla çalışmaları gerektiğini vurgulamıştır. Menderes Tekstilin ardından mütevazide olsa başka sponsorluklar içinde çalışıldığını belirten Başkanımız iler ki zamanlarda yeni sponsorları da açıklayacağını söyleyerek bu sezon Hentbol takımımıza başarılar dilemiştir.

20140805_163346

20140805_1634111

You may also like

Leave a Comment