LİDER EVİNE DÖNDÜ

by Gökhan Telatar
122 okuma

Lider evine döndü!

25 Aralık 2017 tarihinde Antalya Kervansaray otelde başladığımız İkinci yarı hazırlıkları 11 Ocak 2018 Perşembe günü Altındağ Belediyesi Spor ile yaptığımız ve 3-0 üstünlüğümüzle biten karşılaşma ile sona erdi. Takıma verilen dört günlük iznin ardından 15 Ocak 2018 Pazartesi günü Pazar’da toplanacak. Güzel bir başlangıç yapmak istediğimiz Kayseri Erciyesspor maçı hazırlıkları başlayacak.

İyi bir kamp dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. On sekiz günlük kamp dönemi içinde yönetim olarak, Hüseyin Yangın (başkanın her fırsatta kampta olmak istediği) başta olmak üzere, Rasim Atabey, Talat Günday, takımla birlikte kampta bulunan Hasan Balta (yönetim kurulu üyeleri) yaptığımız kamp ziyaretlerinde; izlediğimiz antrenman ve hazırlık maçlarında takım olarak iyiydik. Futbolcuların istekli, arzulu, hırslı oluşları ve çalışma disiplini, kampın verimli bir ortam içinde geçtiği fikrini veriyordu. Ortak düşüncemiz de bu yönde olduğunu belirtmek isterim. İkinci yarı hazırlıklarına, günde iki bazı günler üç çalışma yapan takımımız da teknik kadronun,, kampa katılan tüm futbolcu ve alt yapıdan gelen gençlerle yakından ilgilenmeleri, kampın dikkat çeken önemli başka bir yönüydü. Hazırlık maçlarında gençlere verilen forma ile süre almalarını sağlamak, tecrübe kazanmalarının yanında, izleyerek form durumlarını ve iyileştirmeye açık olan yönleri gördüler. Bu yönleriyle değerlendirilerek tamamlamaları konusunda tavsiyelerde bulundular. Bu süreçte tanıma ve kaynaşma fırsatı daha iyi işlemiş oldu. Hazırlık kampları, bizim gibi kulüpler için bu yönüyle çok önemli olduğunun altını çizerek belirtmek isterim. Selahattin DİNÇEL hocamız ve tüm ekibine, titiz ve özenli çalışmalarına ayrıca teşekkür ediyorum. Tüm sporcularımızın hazır bulunmuşlukları çok önemli, ikinci yarı birbirinden önemli maçlar bizi bekliyor. Her maçı önemseyip, ona göre hazırlanmamız gerekiyor. Bizim için her maçın ayrı bir önemi var.

Şunun farkındayız: İkinci yarı için elimizde olan malzememiz bu. Bu malzeme ile yolumuza devam edeceğiz. Kampa katılan Pazarspor’lu her futbolcu bizim için değerlidir ve önemsiyoruz. Kamp dönemi içinde durumlarını görüp değerlendirmek, izlenmesi gereken en doğru yoldu. Mühendislik dilinde “Malzeme hedefe varmak için ne kadar zaman harcamamız gerektiğini belirliyor” kafaları karıştırmadan: “Akıllı malzemeler uyarılarla dikkat ederek, enerji dönüşümü yaparak yanıt veren malzemedir. Bu cümle, benim bakış açım.
……………………………………………………………
Yeni transferlerimiz, M. Mert Özkaptan, Sinan Yazıcı, Mert Özmen ve Kemal Akbaba’nın kampa katıldıkları gün itibariyle takıma uyum ve katkıları, çalışma disiplinleri, hazırlık maçlarında sergiledikleri performans ve form durumları oldukça memnuniyet vericiydi. Memnuniyet veren bir başka husus ise Rizespor başkanı Hasan Kemal Yardımcı’nın kamp yaptığımız otelimizde takımımızı ziyaret ederek Çaykur Rizespor ve Pazarspor’un sezon sonunda ilimize çifte şampiyonluk sevinci yaşatmasını arzu ettiğini belirtmiş olduğu ifadesiydi. Ben buna, Bayan Hentbol takımımızı da dahil ederek sezon sonunda üçlü (trio) yapalım diyorum.

17 Aralık 2017 Pazar günü sona eren ve otuz beş gün süren ayrılık 21 Ocak 2018 Pazar günü evimizde oynayacağımız Kayseri Erciyes Spor maçı ile start alıyor. Bir başka ifadeyle hasret sona eriyor. Lider olarak bitirdiğimiz İkinci yarının ilk maçında taraftarımız ile evimizde buluşmanın heyecanı içindeyiz. Bu buluşmanın muhteşem olmasını istiyoruz. Lidere yakışır şekilde karşılamasını istiyoruz. Bu buluşmada Pazarspor’umuzu tribünlerde yalnız bırakmayalım. 12. adam taraftarımız ve tüm bölge halkımızın, spor severlerin desteğini yanımızda görmek istiyoruz, tribünleri doldurmaya davet ediyoruz.
Yeni coşku, yeni heyecan ve yeni sevinçleri birlikte yaşamak dileklerimle…
Başladığımız gibi bitirmek istiyoruz.
fair play olgusu içinde, futbol zevki yüksek, keyifli, başarılı bir sezon diliyorum!

Talat GÜNDAY
Yönetim Kurulu Üyesi
(AS başkan)Kurumsal İletişim İnteraktif Medya

1968- 2018 sevdamız 50 yaşında
“Neden olmasın!”
# LovePazarspor

You may also like

Leave a Comment