KUŞLARIN KANADINA YÜKLEDİK UMUTLARI 2-1

by Gökhan Telatar
115 okuma

Play_of yarışında büyük umutlar ile çıktığımız Muğla deplasmanında beraberliği korumayı bile beceremeyince hayelleri kuşların kanadına yükleyerek, Pazar’a eli boş dönüp işi zora soktuk.

Her iki takımında dengeli ve kontrollü başladığı maçta ilk 40 dakika 0-0 eşitlik ile tamamlandı. 40. Dakikada Muğlaspor atağında Ender Acar takımını 1-0 öne geçirdi. İlk yarı için kalan beş dakikada gol arayışlarımız sonuç vermeyince soyunma odasına Muğlaspor’un 1-0 üstünlüğü ile girildi.

İlk yarıdaki etkisiz oyunumuza rağmen 55. dakikada Sinan Uzun’un golü ile yeniden eşitliği sağlarken umutlandık. 33. dakika süren gol atacağız yönündeki umutlarımızı 88. dakikada Emre Gemici penaltı golü ile suya düşürdü. Orduspor’un mağlup olduğu beraberliğin bile büyük avantaj olacağı ilk beş içersinde kalacağımız haftada sıralamada 14. sırada yer alan, ilk yarıda sahamızda 3-2 yeniğimiz Muğlaspor’a kötü bir mücadele neticesinde mağlup olup hüsrana uğradık.

Kabus gibi bir haftada hem futbolda, hemde Hentbolda hüsrana uğrarken, Hayallerimizi, umutlarımızı Kuşların Kanadına Yükledik.

Ligin kalan üç haftasında Play_off oynaya bilmek için hem Orduspor’un, hemde Tirespor’un puan kaybı yaşamasını beklerken bizimde kazanmamız gerekecek.

STAT: Muğla Atatürk Stadyumu

HAKEMLER: Tolga Ahmet Kalaycı, Mehmet Vargün, Cemalettin Gündoğdular

MUĞLASPOR: Barış, Polat, Alican, Ramazan, Ender Acar (dk.75 Melik), Yağız Rüştü, Yasin (dk.49 Yasin), Sergen, Ömerül Faruk, Fırat, Ali Sinan

PAZARSPOR: Salih, Emrecan, Oğuzhan (dk.46 Sinan Uzun), Maksut (dk.82 Ufuk), Cıhad, Turgay, Mert, Sinan Yazıcı (dk.73 Mehmet Aytemiz), Egemen, Mehmet Mert, Taha Batuhan,

GOLLER: Dk.40 Ender, dk.89 Emre (Muğlaspor), dk.56 Sinan Uzun (Pazarspor)

SARI KARTLAR: Dk.14 Yasin, dk.72 Fırat (Muğlaspor), dk.43 Egemen, dk.67 Emrecan, dk.90 Turgay (Pazarspor)

You may also like

Leave a Comment