KURBAN BAYRAMIMIZ MUBAREK OLSUN

by Gökhan Telatar
123 okuma

Hep birlikte yine bir Bayrama erişmenin mutluluğu içersinde tüm İslam eleminin ve Pazarspor camiasının mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımızla kutlar sağlık, mutluluk, huzur, birlik, beraberlik  ve barış içersinde geçmesini temenni ederken Yüce Mevla dan hayırlara vesile olmasını niyaz ederiz.

Mübarek Kurban bayramı münasebeti ile Başkanımız Hüseyin Yangın ilettiği mesajında;”camiamızın ve İslam eleminin kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar huzurlu, aydınlık barış ve kardeşlik içersinde bir Türkiye temennisi ile Bayramın yüce Allahtan hayırlara vesile olmasını dilerim.

Çokta iyi başlamadığımız sezonda ilerleyen haftalarda takımın toparlanıp çok iyi sonuçlar alacağına inancımız tamdır. Maçlar oynandıkça takım içersindeki uyumun sağlanması sakatlıkların geçip son transferlerin hazır olup süre almaya başlaması ve futbolcuların bir birini daha iyi tanıması ile istediğimiz sonuçları alan bir takım izleyeceğimize benim inancım tamdır. Bu doğrultuda  17 Eylül Cumartesi günü sahamızda oynayacağımız Kemerspor maçında tüm taraftarlarımızı türbinlere bekliyoruz” dedi.

Futbol Şubesi As Başkanı İbrahim Karabekir,” Öncelikle tüm İslam dünyasının ardından da, Pazarspor ailesinin mübarek Kurban Bayramını kutlarım. Bayramın huzur, sağlık, mutluluk ve barış içersinde geçmesini yüce Allahtan dilerim.  Ayrıca sezona istediğimiz gibi başlayamasak da takımın kısa sürede toparlanacağını ve beklenen Pazarspor’u sahada izleyeceğimizi de belirtmek isterim” dedi.

Başkan Yardımcısı Nurettin Altaylar,” birlik ve beraberlik duygularımızı arttıran toplumumuzun kaynaşmasını sağlayan Bayramlarımızdan biri olan Kurban Bayramımızı en içten duygularımla kutlar güzel ülkemize huzur, mutluluk ve barış getirmesi dileklerimle, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Teknik Direktörümüz Hakan Tecimer, birlik ve beraberliğimiz, kardeşlik ve dostluğumuzu, en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek kurban bayramınızı canı gönülden kutlar, her şeyin gönlünüzce olması dileklerimle hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Yeni bir takımız ve birazda zaman ihtiyacımız var. Transferlerde sonradan kadroya dahil olan oyuncularımız var, kamp dönemini bizlerle beraber geçirmemeleri dolayısıyla antrenmanlarını tamamlamaları ve onlarında katkıları ile daha iyi olacak bir takımımız var. Şu an oyun anlamında inişli çıkışlı grafik sergiliyoruz ama önümüzdeki haftalarda eksiklerimizi giderdiğimiz de daha iyi olacağımıza inancımız tamdır” dedi.

You may also like

Leave a Comment