KULÜPLER BİRLİĞİNDEN FEDERASYONA ZİYARET

by Gökhan Telatar
112 okuma

2 ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği TFF 2 ve 3. Lig kulüp başkanları Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’e bugün Riva’da nezaket ziyaretinde bulundu.

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette; TFF Başkanvekili Ali Dürüst, Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ve Ali Düşmez, Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Kamışlı, Mustafa Çağlar, Alaattin Aykaç, Prof.Dr. Mete Düren, Fuat Guguloğlu, Genel Sekreter Kadir Kardaş ile kulüp temsilcileri yer aldı.

Ziyarette kulüp başkanları tarafından Yıldırım Demirören’e çeşitli hediyeler verildi.

Kulüpler birliği kurucu Başkan’ı olan Başkan’ımız Hüseyin Yangın da ziyaretde bir konuşma yaptı. Yangın konuşmasında,”TFF Başkanı Yıldırım Demirören in 2012 de seçildiğinde Alt liglerin sorunları çözülmeden Türk Futbolunu yüceltemeyiz sözünün takipçisi olduğunu vurgularken, Başkanın bu sözün içini doldurmak için elinden gelenin yaptığını ve yapmaya devam edeceğine inançlarının sürdüğünü belirtti.
Yangın; ayrıca bu süreçte Futbol ailesinin parçası olduklarını görmezden gelen bazı Süper Lig kulüplerinin engellemelerinin doğru olmadığını ve bizlerle dayanışma içinde olmaların konusunda uyarıda bulunurken, bunun yanında maksadını aşarak TFF yi ve kurullarını istifaya çağıranların bu tutumlarının öncelikle TFF yi seçen bizlerinde üyesi olduğu Genel Kurula saygısızlık yaptıklarını söyleyip TFF yönetiminin yanında olduklarını dile getirdi”

You may also like

Leave a Comment