KULÜP ÜYELİĞİNE ÇAĞRI

by Gökhan Telatar
153 okuma

Pazarspor Kulubü Başkanlığından Duyurulur

Kulübümüzün tüzüğü gereği her yıl üye sayısının yüzde 5 i kadar yeni üye yapılabilmektedir. Bunun dışında vefat, istifa ve dernekler yasasının ilgili maddeleri uyarınca üye aidatını ödememeyi alışkanlık haline getirenler ve hiç ödemeyenlerden boşalacak sayıdada yeni üye kayıt edilebilmektedir. Bu  koşulların bir araya gelmesi ile birlikte önümüzdeki dönemde üye müracaatlarının tamamı yasal çerçevede kabul edilebilecktir.

 Üye giriş aidatı  500,- TL olup yıllık aidat 50,- TL dir.Kulübümüze üye olmak isteyenlerin üye giriş aidatı ile birlikte ilk yıl aidatı olan 50,- Tl,toplamda 550,- TL ile üye olabileceklerdir.

 Kulüp üyelerimiz kulübümüzün spor ve sosyal tesislerinden faydalanırken yüzde yirmi indirimden yararlanabileceklerdir. (Deniz Konak Otel imizde bu indirime dahildir)

 Bunların dışında kombine bilet,spor okulları ve taraftar ürünlerindede indirimler ilerleyen aylarda uygulamaya konulacaktır.

 Tüm bunların dışında dahada önemli olan Kulüp Üyeliğine gösterilecek ilgi ile genç nesilin kulüp üyesi olması amaçlanmakta ve üye yaş ortalamasının gençleştirilmeside bir diğer önemli hedefimizdir.

 1 Mayıs 2015 itibarı ile başvurular kabul edilecek olup, yeni üyeler 2015 Haziran ayındaki genel kurula katılabilecekler ancak oy kullanma hakkını bir sonraki genel kurulda elde edeceklerdir.

 Pazarımızın ve bölgemizin futboldaki sesi, rengi, temsilcisi olan kulbümüze sadece Pazardan değil Rizeden Artvine kadar iligili, bilgili ve arzulu herkesi üye olmaya davet ediyoruz.

 Üye olmak için gerekli evraklar

 -Müraccat formu

-2 adet fotograf

-tc kimlik nolu nüfüs cüzdanı fotokopisi

 Spor kamuoyuna saygı ile duyurulur.

                                                  Kulüp Başkanı Hüseyin Yangın

                                                        Pazarspor Kulubü Adına

 

ÜYELİK FORMUNU İNDİRMEK ALTTAKİ FORM YAZISINA TIKLAYINIZ

 

form

You may also like

Leave a Comment