KEMAL YARDIMCI DAN KULÜBÜMÜZ’E ZİYARET

by Gökhan Telatar
170 okuma

Çaykur Rizespor Kulüp Başkan’ı Hasan Kemal Yardımcı bu gün kulübümüze ziyaret de bulundu.

Çaykur Rizespor Kulübü Yeni Başkan’ı Hasan Kemal Yardımcı beraberin de Hasan Kartal ve Süleyman Basa ile beraber klüp idari binamızda ziyaret de bulundu. Rize basını ile beraber yapılan ziyaret de misafirleri Belediye Başkan’ımız Ahmet Basa, Başkan Vekili Erdal Yaşar Hoşver, Genel Sekreter Doğan İnce, Mali işlerden Sorumlu As Başkan Nurettin Altaylar, Halk ile İlişkiler sorumlusu İbrahim Bengli, Yönetim kurulu üyeleri Zeynep Kurt, Musa Tafralı ve Eski Başkanlarımızdan Mustafa Taşkın ağırladılar.

Hasan Kemal Yardımcı ziyaret de Pazarspor’un Rizespor’un pilot takımı olduğunu, bunu Sayın Cumhurbaşkanımız ilede paylaştığını ve kendisininde çok hoşuna gittiğini, Pazarspor’un yıllardır profesyonel liglerde mütevazi bir şekilde devamlılığını sürdürdüğünü sürekli takip ettiklerini ve imkan oldukça maçlarada geldiklerini dile getirirken, her zaman birlik ve beraberlik içinde olacaklarını belirtti.

Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa,”Geride kalan sezonda Rizespor’un bir alt lige düşmesi bizi çok üzdü. İnşalah Yeni Başkanımızla, Gençlik ve Spor Bakanımızın katkıları ile yeniden süper lige dönecektir. İnşallah yeni sezonda Pazarspor’u yeniden 2. ligde, Rizespor’u da yeniden Süper ligde görmek istiyoruz. Bunun içinde elimizden geleni yapacağız” dedi.

Başkan Vekili Erdal Yaşar Hoşver,” Rizespor’umuzun yeni Başkanı Hasan Kemal Yardımcının yapmış olduğu bu ziyaret bizleri çok mutlu etti.İnşallah hep beraber Rizede Futbolu, Spor’u en üst noktalara taşımak için çalışacağız. yeni sezonun bitimi ile beraber inşalah Rizespor’u süper lige, Pazarspor’u da 2. lige taşımak hedefimizdir dedi.

 

You may also like

Leave a Comment