KUPADA KAYSERİSPOR 6-1 PAZARSPOR

by Gökhan Telatar
163 okuma

Şahinlerimiz Ziraat Türkiye kupası’nda bu gün deplasmanda Süper Lig takımı Kayserispor’a 6-1 mağlup oldu.

Süper lig ekibi Kayserispor bu günkü maçta ne kadar endişe duymuşki gençler ağırlıklı takımımızın karşısına aralarında Barselona oyucusuda bulunan 7 yabancı oyuncusu ile çıktı.

14. Dakikada Kayseri öne geçti. 24.dakikada Tamer Arıcının golü ile beraberliği yakaladık. 45 dakika iyi mücadele veren takımımız devreye 1-1 beraberlik ile girdi. İkinci yarının başlarında kadir ve Maksut ile pozisyonlar bulsakta değerlendiremedik. 52. Dakikadan sonra ferdi yetenekleri ile ard, arda goller bulan Kayserispor takımımızın da oyundan kopması ile farkı açtı.

Stat: Büyükşehir Belediyesi Kadir Has

Hakemler: Suat Arslanboğa, Serdar Diyadin, Mehmet Metin

Kayserispor: Lung, Sapunaru, Mert Özyıldırım, Levent Gülen, Hakan Çıtak, Kucher, Bilal Başacıkoğlu (Dk. 63 Adem Doğan), Rotman, Mensah (Dk. 72 Kazım Çelik), Varela, Asamoah Gyan (Dk. 74 Ahmet Kürşat Kılıç)

Pazarspor: Reşat Şen, Emrecan Afacanoğlu, Tamer Arıcı, Kadir Yılmaz Çelik (Dk. 58 Sinan Yazıcı), Maksut Birben, Soner Ergençay (Dk. 80 Mete Karahan), Mert Özmen, Ömer Serbest, Ozan Karabacak (Dk. 69 İbrahim Topaloğlu), Oktay Gümüş, Can Muhammet Vural

Goller: Dk. 14 Asamoah Gyan, Dk. 51 Bilal  Başacıkoğlu, Dk. 58 Mert Özyıldırım, Dk. 60 Mensah, Dk. 72 Kucher, Dk. 78 Varela (Kayserispor), Dk. 24 Tamer Arıcı (Pazarspor)

Sarı kart: Dk. 53 Kucher (Kayserispor

 

You may also like

Leave a Comment