KAYMAKAMIMIZDAN MESAJ VAR

by Gökhan Telatar
162 okuma

İlçe Kaymakamımız Sayın Selçuk Aslan bu hafta sonu oynayacağımız sahamızdaki son müsabaka olan Gölbaşı maçı öncesi tüm camiaya çağrıda bulunarak önemli bir mesaj yayınladı. Bu içten duyguları için çok teşekkür ettiğimiz sayın Kaymakamımız mesajında şu cümlelere yer verdi.

Değerli Hemşehrilerim!
Şirin ve güzel, “Yeryüzündeki Cennet” İlçemiz Pazar’ın tarihinden ve coğrafyasından devraldığımız sembol ve ürünler dışında Pazarlıların kollektif gayretinin ortaya çıkardığı en değerli markamız olan Pazarsporumuz TFF 2.Lig’de Rizemizi ve Pazarımızı başarıyla temsil etmektedir. 
Büyük emek, özveri ve maliyet gerektiren bir spor dalı olan Futbolda Pazarspor bulunduğu Ligin en küçük yerleşim yeri takımı olarak mütevazi imkanlarla Devler arasında mücadele etmektedir. İlk sezon fırtına gibi esen takımımız maalesef 2. Sezonda istediğimizi verememiş ve 3 hafta önce teknik heyet değişikliğine gidilmiş, takımımızın mücadele azminde hissedilir bir farklılık ortaya çıkmıştır. Ve sezonun sonuna geldiğimiz bu günlerde Ligin büyük takımlarından Nazilli Belediyespor’u deplasmanda 3-0 yenen takımımız grupta 12. sırada yer almıştır.
Ancak biri sahamızda son 2 maçın kaldığı ligde puan itibariyle hala rahat nefes alabildik diyemeyiz. Bu nedenle 26 Nisan 2015’de Pazar Şehir Stadında Gölbaşısporla oynayacağımız maç hayati önem taşımaktadır. Bu maçtan galibiyetle ayrılmak mecburiyetimiz vardır. Pazarsporla temasımız, hukukumuz, mazimiz ne olursa olsun gün muhasebe günü değil, Pazarspor günüdür. Pazarlıların en büyük markası Pazarspor’a destek zamanıdır.
Kadın, erkek, genç, yaşlı hepimiz bir olup Pazarsporumuza destek için tüm hemşehrilerimizi 26 Nisan 2015 Pazar günü saat 15.30’da Pazar Şehir Stadına bekliyorum. 
Pazar’ın başarısına olan samimi inancımla, saygılarımla…
Selçuk Aslan/Pazar Kaymakamı

You may also like

Leave a Comment