KAYMAKAMIMIZ VE BELEDİYE BAŞKANIMIZ SULTANLARIMIZI UĞURLADI

by Gökhan Telatar
115 okuma

Yarın Türkiye kupası maçı için Sivas’a gidecek olan sultanlarımızı İlçe kaymakamımız Selçuk Arslan ve Pazar Belediye Başkanımız Ahmet Basa yönetim kurulu üyelerimiz Doğan İnce ve Birol Kılıç ile beraber takımı uğurladılar. Yarın Sivas’a Cuma günü oynayacağı ilk maç için Sivas’a hareket edecek olan ekibimizin bu gün ki son idmanında Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız da yalnız bırakmadı. İlçe Kaymakamımız Arslan.” Pazarsporumuz Futbol ve Hentbol branşların da profesyonel olarak yer alıyor. İlçemizin gurur kaynağı, göz bebeğimiz bu anlamda da gözümüz gibi bakmaya çalışıyoruz. Maçlar başladığın dada görülecektir hentbol branşında özellikle bayan izleyiciler tarafından ilgi çeken bir branş yörede. Geçen yıl iyi mücadele edip istediğimiz noktaya ulaşamasak da bu sene inşallah ulaşacağız. Bizde imkânlarımız doğrultusunda sizlere destek olmaya çalışacağız. Sizlerin istekleri ve bizlerin desteği ile de Pazarporun süper lige ulaşacağını ben hissediyorum. Yarın gideceğiniz Türkiye kupası maçı içinde başarılar diliyorum fazla zorlanmadan istediğimizi alacağımızı ve lehimize sonuçlanacağını tahmin ediyorum ve hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Belediye Başkanımız Ahmet Basa,” Takımımız inşallah bu yıl süper lige çıkar. Bizlerde elimizden geldiğince imkanlarımı doğrultusunda destek olmaya çalışacağız” dedi.

Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızın ziyareti esnasında Teknik direktörümüz Fatma Badoğlu yeni transferleri tanıtırken yeni transferler tanıtılırken bu yılki kaptanlar da belli oldu. Birinci Kaptanlık görevine Sıdıka Kurban getirilirken, 2. Kaptanlığa da Milica Miloseviç getirildi.

FOTO-GALERİ55a

You may also like

Leave a Comment