KAPTANIMIZ DAN İLK YARI DEĞERLENDİRMESİ

by Gökhan Telatar
152 okuma

Kaptanımız Turgay An ile Antalya Kampında sezonun ilk yarısının değerlendirmesini yaptık.
kaptan kulüp sitemize yaptığı değerlendirmesinde,” 10 Temmuzda Pazarda sezon hazırlıklarına başladık. Hocamız ve ekibi sayesinde çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik ve lige de çok iyi başladık, galibiyetle de başladık. Zaten üçüncü liglerde sezona iyi başlamak her zaman iyidir. Bizde bunu yaptık ve iyi bir başlangıç yaptık. Sezona başlarkende takım olarak hedefimiz her zaman yükarlarda süt sıralarda tutunmaktı, bu hedefimizin dahada üstüne koyarak ilk yarıyı lider olarak tamamladık, çok mutluyuz. İlk yarıyı lider olarak bitirmenin gururunuda yaşıyoruz aynı zamanda. Bunun içinde çok çalışltık, ligin en başından itibaren hep üst sıralardaydık, ilk yarıyı ilk beşin dışında bitirseydik gerçekten çok üzülürdük. İyi bir yerde bitirdiğimizi düşünüyorum ki, grubumuzunda ne kadar zorlu bir grup olduğu ortada. Belki kimsede bizim bu noktada bitireceğimizi düşünmüyor ve inanmıyordu ama biz takım olarak inanmıştık. İnşallah ikinci yarıyıda lider olarak ve şampiyon olarak bitiririz bunada ben de takım arkadaşlarım da inanıyoruz” dedi.

Kaptan Turgay An’a yönelttiğimiz 10 numaralı formayı giyiyorsun ve ilk yarıdada 10 gol atarak numaranla pekiştirdin. Takım adına ne kadar verimli geçiyorsa senin adınada verimli bir sezon geçiyor bununla ilgili ne söyleyeceksin sorumuza ise,” 2011 den itibaren sürekli 10 numaralı formayı giyiyorum. İkinci ligdeyken ön libero oynuyordum ama 3. lige geçtikten sonra forvet arkası 10 numara olarak oynamaya başladım.10 numaranın özel bir anlamıda var tabiki bana iyi hissettiriyor Allahda yardım etti ilk yarıda 10 gole ulaştık bunun üzerine bir on gol daha koyup birde şampiyon olursak bunun anlamı benim için daha büyük olacak. Ben yine söylüyorum takım arkadaşlarıma, hocalarıma, yöneticilerimize, taraftarlarımıza her kese çok güveniyorum. İnşallah yolun sonunda beş mayısta o kupayı Pazar’a getirmek istiyoruz, dedi.

Kaptana takım kaptanı olduktan sonra 6 gol attın, kaptanlık sendeki sorumluluğu arttırıp seni daha fazlamı motive etti sorumuza,” tabiki ister istemez sorumluluğumuz biraz daha arttı işimize biraz daha fazla sarıldık sorumluluğumuz dahada arttı. Daha öncede kaptanlık yaptım ama burda yapmak bana daha bir ayrıcalıklı geliyor. Buradaki arkadaşlarımın çoğunu tanıyorum, diğer arkadaşlarımız ve genç arkadaşlarımızda bize yardımcı oldu. Ben kaptanım ama Salih, Sinan, Altan Emrecan, Önder olsun onlarda bana sürekli yardımcı oluyorlar. Kaptan olmanın sorumluluğu ilede işimize dört elle sarıldık. Allahda mahçup etmiyor inşallah sezon sonuna kadar da Allah bizi mahçup etmez en iyi şekilde görevimizi yaparız.

Son olarak Antalyada kamp çalışmalarımız devam ediyor ikinci yarı için taraftarlara nasıl bir çağrıda bulunacağız her kes yastık altındaki bayraklarını çıkarsınmı sorumuza ise,” İnşaallah biz kendimize takımımıza güveniyoruz.Pazar halkıda Pazarspor camiasıda bize güvensinler destek olsunlar. Biz o türbinleri dolu görünce daha bir ayrı hevesle istekle oynuyoruz. İnşallah onlarda bizi yanlız bırakmayacaklar hep birlikte beş Mayısta o kupayı taraftarlarımız ile beraber kaldıracağız, dedi.

 

You may also like

Leave a Comment