KAPTAN VE BALTA İLE SÖYLEŞİ

by Gökhan Telatar
194 okuma

Play_Off yarışına devam eden Pazarspor’umuz Pazar günü Saat 15.30’da sahasında Van Belediyespor ile karşılaşacak. Önemli ve bu zorlu maç öncesinde Futbol Şubesi As Başkan’ı Hasan Balta ve takım kaptanımız ile gidişatı değerlendirdik.

Takım kaptan’ı Turgay An,” sezonun ikinci yarısına kötü başladık. Beş altı haftalık kötü bir gidişin ardından toparladık ve seri galibiyetler aldık. Hala mücadelemiz devam ediyor, bırakmadık son topa kadar mücadelemize devam edeceğiz. İnşallah hem bu haftayı hem de son haftayı kazanarak Play_OFF’a kalacağımıza inanıyoruz. Onun için savaşmaya devam ediyoruz. Bu hafta Van ile zorlu bir maçımız var, Muğla yenilgisi ile morallerimiz biraz bozulmuştu ama, velimeşe maçından sonra morallerimiz yine üst seviyeye çıktı. Muğla maçının ardından büyük bir avantajı kaçırdık ama iddiamız halen daha devam ediyor Van’ı içerde Ankarademir’ide dışarıda yeneceğimize inanıyoruz. Allah’ın izni ile Play_Off’a kalacağız inşallah” dedi.

Futbol Şubesi As Başkan’ı Hasan Balta,” gönül isterdiki bu son iki haftaya girdiğimiz günlerde direk şampiyonluğun adaylarından biri olsaydık. İlk yarıyı lider bitirdik ikinci yarıda da bunu devam ettirmek istedik ama matematiksel olarak uzakta kaldık. Önümüzde bir Play_Off şansı var Üç takım aynı puandayız, hatta daha üsteki takımlarında dışarıda kalma şansı var. Bu noktada biz biraz daha dezavantajlıyız, iki maç ve alınacak altı puan var oynayıp ikisini de kazanıp 61 puan yapıp rakiplerimizin oynayacağı müsabakalardan lehimize olanları bekleyeceğiz. Bu hafta Van ile son maçta da Ankara Demir ile oynayacağız. Bize yakışır şekilde oynayıp ikisini de kazanıp istediğimiz puanı almaya çalışacağız, bunu daha önce başardık yine başaracağımıza inanıyoruz. İlk maçtaki ciddiyet ile hazırlıklarımız sürüyor bekleyip göreceğiz” dedi.

You may also like

Leave a Comment