KAMUOYUNA DUYURULUR

by Gökhan Telatar
111 okuma

Bildiğiniz gibi son üç haftadır iç saha maçlarımızı Arhavi İlçe stadında oynamaktayız. 30 Kasım Pazar günü ve 14 Aralık Pazar günü saat 13.00 da oynanacak olan Nazillispor ve K.Maraşspor maçları da aynı statta oynanacak ve ilk yarı maçlarımız tamamlanmış olacaktır.

 Ligin 2.yarısı İnegölspor maçı ile başlayacak ve önemli bir aksilik olmazsa bu maçla birlikte Pazar ilçe stadında maçlarımız oynanmaya başlanacaktır. Bu sürede zemin tam anlamı ile tamamlandığı gibi Maraton tribününün büyütülmesi, koltuklarının yenilenmesi ve çatısının örtülmesi işlemi de tamamlanmış olacaktır.

Bunun yanında Maçlarımızın Arhavi de oynandığı sürede Kulübümüz tarafından organize edilen herhangi bir taraftar ulaşım organizasyonu yapılmadığı gibi kalan iki maçta da yapılmayacaktır.6222 sayılı sporda şiddet ve düzensizliği önleme yasası bu konuda kulüplere önemli sorumluluk ve yaptırımlar getirmektedir.Bu sorumluluğu üstlenmek kulübümüzü de sıkıntıya sokabilecek bir durum olması nedeniyle taraftarın ulaşım organizasyonları bizim dışımızda yapılmaktadır.

Bununla birlikte taraftarların kendi aralarında yapacakları bu tip organizasyonlara ekonomik olarak kulüp yöneticilerimiz ve üyelerimiz talep gelmesi halinde bireysel destek verebilirler.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

                                               Pazarspor Kulübü Yönetim Kurulu

You may also like

Leave a Comment