KAMU OYUNA ÖNEMLE DUYURULUR

by Gökhan Telatar
146 okuma

Değerli spor severler ve takipçilerimiz. Pazarspor kulübü olarak dijital ortamda takibini yaptığınız pazarspor.org.tr ve sosyal paylaşım sitesi Facebookta aşağıda linkini verdiğimiz hesap ile sizlerle iletişimde bulunmaktayız. Bu iki adresimiz haricinde kulübümüzün resmi yayın organı olarak başka hesap veya adresimiz bulunmamaktadır.

Dijital ortamda özelliklede sosyal medyada Kulübümüzün patentli logosu, ismi ve resimleri kullanılarak hesaplar açılmakta ve bu hesaplardan da kullanıcılara sporseverlere siyasi, cinsel içerikli ya da toplum ahlakına, sosyal ve kültürel yaşamına uygun olmayan paylaşımlar gönderilip yorumlar yapılmaktadır. Yapılan bu paylaşımların da kamuoyu tarafından Pazarsporca yapıldığı sanılmaktadır. Takipçilerimizin ve sporseverlerin bunlara itibar etmemelerini beklemekteyiz.

Yukarıda belirttiğimiz hesaplar haricinde kulübümüz adına paylaşımlarda bulunan başka adresimiz bulunmamaktadır. Dolayısıyla da ikinci şahısların açmış olduğu kullanıcı hesaplardan yapılan paylaşımların kulübümüz ile hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır. Pazarspor ismi ve logoları kulübümüz adına patenlidir ve izinsiz hiçbir ortamda kullanılamaz. Yine kulübümüz medya servisi tarafından çekilen resimler ve hesaplarımızdan sizlerle paylaştığımız her türlü materyallerin kullanımı izin alınmadığı sürece, kulüp tarafından servis edilmedikçe veya izni olan kişilerin haricinde kullanılması kesinlikle yasaktır.

Yönetim kurulumuzun almış olduğu karar doğrultusunda Patentli Pazarspor ismini, logolarını yayın organlarında kullanılan resimleri ve materyalleri izinsiz paylaşan İnternet siteleri, sosyal medya hesapları veya her türlü yazılı, görsel yayın organlarının tespiti yapılmakta ve akabinde de yasal, adli işlemleri başlatılmaktadır. Olumsuz sonuçların yaşanmaması için bu tür paylaşımlarda bulunanların yada, bu tür hesap kullananların kapatmaları, önlemlerini alarak gerekeni yapmaları kamu oyuna önemle duyurulur.

 

Sosyal medya hesabımıza aşağıdaki linkden ulaşıp sayfayı beğenerek takip edebilirsiniz.

 

FACEBOOK

 

You may also like

Leave a Comment