KAMERUN DAN SULTAN GELDİ

by Gökhan Telatar
109 okuma

Pazarsporumuz Kamerun dan Micahaella ile anlaşmaya vardı.

Bu yıl Hentbolda Süper lig hedefleyen Sultanlarımız eksik noktalarına da transfer yapmaya devam ediyor. Bu doğrultuda bir süredir çalışmalarını sürdüren ekibimiz Kamerun Fap Hentbol takımından Michaelea Eunice Magba ile iki yıllık sözleşme imzaldı. Bir çok ulusal turnuvada ve müsabakalar dada görev almış Milli oyuncu bu hafta oynanacak Yalıkavak maçında görev alacak. Sol elli Sağ oyun kurucu olarak oynayan Michaella Kasım ayı başında Kamerun dan Pazar a geldi kısa bir deneme süresinin ardından Teknik Direktörümüz Fatma Badoğlunun onayıyla transfer çalışmaları ile beraber takımla çalışmalara başladı. Ulusal ve Uluslararası transfer İşlemlerinin ardından lisansı bu gün çıkarılan oyuncu bu hafta sonunda deplasmanda oynanacak Muğla Yalıkavak müsabakasında görev alabilecek.

Kulüp Başkanımız Hüseyin Yangın, Sezon başında üst sıralar ve süper lige yükselmek için oluşturduğumuz takımımız şu an 3. sırada iyi bir konumda yer almakta. Uzun soluklu ligde kadrumuzu daha güçlü tutmak için de bir süredir Teknik Direktörümüz Fatma Badoğlu nun isteği ve çalışmaları doğrultusunda devam eden transfer arayışlarımız için Kamerundan çok başarılı olacağına inandığımız Michaella ile anlaşmaya vardık. Oyuncumuz kısa sürede takıma ve ilçemize uyum sağladı Teknik Direktörümüz Fatma Badoğlu ve sporcularımızla beraber beş yıldır mücadele verdiğimiz 1. ligden bu yıl süper lige çıkma zamanımızın geldiğine inanıyoruz.

Süper ligde ve Avrupada Başarılı bir şekilde mücade veren Ardeşen GSK ile beraber Rize den iki takımın Hentbol Bayanlar Süper liginde mücadele vermesi farklı bir sinerji yaratacaktır. Bu doğrultuda Hentbol dada sponsorumuz olan Çaykur a, Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu ve tüm daire Başkanları ile diğer sponsorlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

  img_5634

img_5622

img_4962

You may also like

Leave a Comment