İZMİR DEKİ DOSTLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ

by Gökhan Telatar
113 okuma

Pazarspor da 2. Başkan ve Genel sekreter Doğan İnce İzmir de bizlere destek olan dostlarımıza teşekkür ederiz dedi. İnce İzmir de bizlerle beraber olan ve desteklerini gösteren Pazarlı Opera sanatçısı Nur Aslan Karşıyaka da yapmış olduğumuz idmanımıza gelerek takımı ziyaret etmiş ve ikramlarda bulunmuştur kendisine teşekkür ederiz.

İzmir Şekerbank bölge Müdürü Pazarlı hemşerimiz Hüseyin Üst de bizlerle beraber olurken galibiyetimizin ardından takımı ağırlayarak yemek vermiştir. İlgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Yine İş adamlarından Ali İslamoğlu İzmir de takımımızı Ronesans otelde ağırlamıştır ilgisi ve nezaketlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Yine İzmir de takımımızı taşıması için bir otobüs tahsis eden arkadaşım Uğur Eren’e bizleri yalnız bırakmadığı ve destekleri için teşekkür ederim.

Yine İzmirde bizleri yanlız bırakmayan taraftarımızada teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Takımımız 10 Mart da Futbolun köklü kulüplerinden Altay’ı ikinci kez yenerek Pazar’ın Kurtuluş gününde camiaya güzel bir galibiyet armağan etmişlerdir ekibimizi ve emeği geçen herkesi bir kez daha kutluyorum” dedi.

IMG_5353

You may also like

Leave a Comment