İSTANBUL PAZARLILAR BİRLİĞİNDE GÖREV DEĞİŞİMİ

by Gökhan Telatar
402 okuma

İki Yıldır İbrahim Karabekir’in Başkanlığında yönetilen  İstanbul Pazarlılar Birliği Derneği bu gün yapılan olağan genel kurul ile Mustafa Atar ve ekibi göreve geldi.

Pazarspor Kulübü derneğimizde uzun yıllar yönetim kurulu üyeliği 2. Başkanlık, Futbol Şubesi As başkanlığı yapan İbrahim Karabekir’in Başkanlığını yaptığı İstanbul Pazarlılar birliği bu gün olağan genel kurullarını gerçekleştirdi. Tek liste ile girilen seçimin sonunda yine uzun yıllar kulübümüz yönetim kurulu üyeliği, Mali As Başkanlık görevlerini üstlenen Mustafa Atar ve ekibi yönetime seçildi.

Her zaman kulübümüzün yanında olan ve destekleyen İstanbul Pazarlılar birliğine ve Başkanlarına Pazarspor Yönetim Kurulu olarak teşekkür ederiz. İki yıldır görevde bulunan İbrahim Karabekir’e bu güne kadar verdiği hizmetlerinden dolayı, yeni Başkan Mustafa Atar ve ekibinede yeni görevlerinde üstün başarılar dileriz.

Eski Başkan İbrahim Karabekir iki yıldır elimizden geldiği kadar Pazarlılar’a Hemşerilerimize hizmet vermeye çalıştık. Tüm ekip arkadaşlarıma, üyelerimize ve hemşerilerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu gün bayrağı yine sağlam ellere teslim ettik Mustafa Atar ve ekibini kutluyor çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Mustafa Atar,” Öncelikle iki yıldır görevde bulunan İbrahim Karabekir Başkan’ımıza ve öncesinde görev alan tüm Başkan ve üyelerimize verdikleri hizmetden dolayı teşekkür ediyorum. Yıllarca hemşerilerimizin İstanbulda gözü, kulağı ve sesi olup hizmet verdiler. Bu gün Bayrağı bize teslim ettiler, bende arkadaşlarımla beraber tüm hemşerilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için çalışacağız hepimize hayırlı olsun dedi.

 

You may also like

Leave a Comment