İSTANBUL DA GELENEKSEL SPONSOR GECESİ

by Gökhan Telatar
142 okuma

18 Aralık da Pazarlilar Birliği Derneği Lokalinde Kulübümüzün sponsorları, destekleyenleri ve genel kurul üyelerine geleneksel olarak verilen yıl sonu karadeniz yemeği etkinliği yapıldı.
Başkan’ımız Hüseyin Yangın ve yönetim kurulu üyelerimizin ev sahipliğinde yapılan etkinliğe Jotun Boya CEO’su Şükrü Ergün, Pasifik denizcilik AŞ sahibi Burak Akardaş, Anadolu yakası kumcular koop Başkan V. Yaşar Naiboğlu,
Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüpoğlu, Gimaş AŞ Başkanı Zihni Memişoğlu, Pazarlılar Birliği Derneği Başkanı Mustafa Atar,
Ankara Pazarlılar Derneği Başkanı Selahattin Bal ve yardımcısı Ali Parlak,
Pazar Belediye Meclis Üyesi Zeki Karahan, Turkon Holding Başkanı Metin Kalkavan, Yasa Dencilik Aş CEO’su Erbil Özkaya, DTO Meclis üyeleri Alev Tunç, İlker Meşe ve Genel Kurul Üyelerimiz iştirak ettiler.

Katılanlara yemekte Karadeniz tadları ikram edilirken, misafirler destek verdikleri Pazarsporun başarılı olmasını canı gönülden dilediklerini ve katkılarının devam edeceğini belirtirken, yönetimimize bu güzel etkinlik için teşekkür ettiler. Yemek yöre sanatçısı mehmet akardaş’ın kemençe ziyafeti ile sona erdi.

 

 

You may also like

Leave a Comment